kharkiv-it-cluster-na-vidkrytti-tyzhnya-kar-yery

Kharkiv IT Cluster на відкритті тижня кар’єри в Каразінському університеті

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

22 квітня Kharkiv IT Cluster долучився до відкриття тижня кар’єри в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна

У межах цього заходу учасники, серед яких були студенти й абітурієнти, мали змогу дізнатися про тенденції ринку праці, якості й навички, які цікавлять HR-менеджерів, поведінку на співбесіді,перспективи розвитку ІТ-галузі й можливості працевлаштування в ній. 

До бесіди в студії цифрового освітнього простору університету разом із ведучою Оленою Волянською — директором Каразінського центру розвитку кар’єри, долучилися представники від провідних спільнот і компаній. 

Kharkiv IT Cluster разом із компаніями SevenPro, EPAM і Plarium не лишилися осторонь і висловили свою думку щодо працевлаштування в ІТ сьогодні й навичок, які для цього потрібні. 

Про що спілкувалися? 

Сніжана Горні — координаторка освітніх програм і заходів у Харківському ІТ Кластері, наголосила на можливостях, які надає спільнота Kharkiv IT Cluster для майбутніх фахівців.

«50% ресурсу команди й спільноти Kharkiv IT Cluster, спрямовані на розвиток людського капіталу. Завдяки великій мережі партнерств із провідними ІТ-компаніями, навчальними закладами й представниками влади ми маємо змогу вибудовувати екосистему розвитку технологічного бізнесу й виховувати ІТ-фахівця ще зі шікільних лав», — зазначила спікерка. 

Практичними порадами щодо проходження співбесіди під час працевлаштування в ІТ поділилася — Марина Логвінова, рекрутер в компанії SevenPro. Марина розповіла, як себе поводити, щоб точно завалити співбесіду та які навички рекрутери цінують у кандидатах. 

До бесіди також долучилася Олена Батієнко — Recruiter, Talent Acquisition Department у компанії Plarium, яка поділилися досвідом своєї роботи в компанії. 

Цінну думку щодо працевлаштування висловили й представники компанії EPAM Ukraine Олександр Луцик, директор Харківського офісу EPAM Ukraine та Іван Міхєєв, менеджер з розвитку талантів в EPAM Ukraine

Усі виступи можна переглянути на YouTube-каналі Каразінського, що ми дуже радимо зробити. 

Дякуємо Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна за довіру й запрошення, а також компаніям SevenPro, EPAM і Plarium за долученість і бесіду. 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Каразінський університет для айтівців.
  2. Вступ, Каразіна, ХНУ, Харків, классика

Коментарі