Орієнтованість на людей — секрет успіху WEBSPARK

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Протягом двох років повномасштабного вторгнення українська ІТ-спільнота продовжує працювати й досягати успіху в надскладних умовах.

WEBSPARK — ІТ-компанія з Харкова, яка займається веб та мобільною розробкою на замовлення і для власних продуктів. Їх шлях до успіху та інновацій базується на кількох ключових принципах, які дозволяють компанії не тільки розвиватися, а й посилювати ІТ-галузь.

Партнерство та довіра

У складні часи компанія WEBSPARK зберегла всіх поточних клієнтів і партнерів: саме лояльність і довіра допомогли забезпечити вчасне делівері рішень.

«Ми продовжуємо вибудовувати взаємини з нашими клієнтами та переходимо до синергетичного партнерства, коли спільнота працює на взаємний розвиток і посилення позицій на ринку. Наші старі клієнти — всі з нами. Ми це цінуємо і відповідаємо їм взаємністю. Наразі ми присутні на ринках Ізраїлю, Німеччини, Великої Британії, Штатів та України» — ділиться Євген Катрич, засновник і CEO компанії.

Завдяки розбудованому партнерству WEBSPARK збільшила обсяг нових продажів на зовнішньому ринку, бо репутація є одним з ключових активів компанії. Коли нові клієнти продовжують долучатися до співпраці за рекомендаціями, це ще раз підтверджує, що справжня міць полягає у довірі та єдності, яка визначається цінностями, а не географією.

Команда: експертність та підтримка

Збереження команд і робота на ремоуті стали справжніми челенджами для ІТ-компаній. WEBSPARK залишилася вірною своїм принципам: люди є головною цінністю. За ці непрості роки повномасштабного вторгнення компанія не тільки не втратила співробітників, але й продовжила наймати.

«У 2023 році WEBSPARK сфокусувалась на посиленні та збереженні команди, ми активно долучалися до експертних івентів і воркшопів. Протягом року Kharkiv IT Cluster проводив низку івентів, направлених саме на збереження робочих місць і посилення процесів безперервності бізнесу.
Зокрема, завдяки воркшопам Legal Talk по захисту прав ІТ-фахівців вдалось отримати практичні поради з бронювання, прав і обов’язків фахівців під час візиту представників ТЦК.

Люди — основа нашої компанії. Тому завдяки практичним порадам експертів ми змогли зберегти співробітників, та навіть залучити нових тіммейтс.

На сьогодні у нас є стала команда численністю в 70 осіб і створюються нові робочі місця. Віддаємо перевагу працівникам з України, щоб підтримувати наших спеціалістів і економіку країни» — розповідає Євген Катрич.

Для збереження ментального здоров’я своїх співробітників WEBSPARK залучила до команди досвідченого психолога. Також розробила свою систему підтримки тіммейтс завдяки гейміфікації, спільним активностям на кшталт шах. Крім того, компанія приділила увагу крутому мерч шопу і стала ділитися корисною інформацією та цікавими порадами з працівниками й іншими підписниками у соцмережах.

Інновації, що рухають суспільні зміни

Створювати власні продукти компанія планувала ще до 24 лютого 2022. Проте саме за ці два роки це стало обов’язковою частиною її стратегії. Експертність WEBSPARK – це веб. Тож новим напрямком для компанії стало впровадження ШІ-рішень саме в цю сферу і навпаки — вдосконалення ШІ-рішень завдяки можливостям і даним вебу.

Щоб розвивати цей напрям, команда навчає молодь, бере участь у вебінарах, читає лекції та виступає експертами на форумах саме по ШІ.

А ще для всіх зацікавлених команда створила телеграм-канал ДжедAI, в якому розповідає про новинки ШІ на ринку, ділиться порадами з використання різних застосунків і деякими смішними галюцинаціями штучного інтелекту.

Соціальна відповідальність та порада майбутнім «нам»

З початку повномасштабного вторгнення росії WEBSPARK допомагає харків’янам і ЗСУ. Зокрема, компанія створила сервіс єТурнікет, місією якого є надання актуальної та достовірної інформації з домедичної допомоги. Команда постійно збирає та актуалізує інформацію щодо відгуків на армійські турнікети. Ці кроки свідчать про глибоку готовність зберігати та збільшувати свої досягнення, незважаючи на будь-які виклики, що стоять перед компанією у сучасному світі.

«Якщо зробити висновок з усього цього, то єдина порада, яку ми можемо дати самим собі й таким самим, як ми, — не зупинятися діяти. Продовжувати розвиватися, допомагати, приносити користь» — підкреслює Євген Катрич.

WEBSPARK — це не просто компанія, це спільнота, яка наполегливо йде вперед до своєї мети, розвивається та приносить користь своїм клієнтам, співробітникам і суспільству. Їх досвід доводить, що віра у свої цілі та прагнення змінити світ — це ключові інструменти на шляху до успіху.

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — розвивайте українську ІТ-індустрію разом з нами!

Підписуйтеся до нашого телеграму, щоб не пропустити новини👉

Підписатися на Telegram-канал курсу

 

Також читайте новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Коментарі