Netpeak

Netpeak: backstage

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

«З третього світу в перший», міжнародний досвід і харківський, любов до співробітників — читайте про нашого нового мембера Netpeak.

Сьогодні Netpeak Group — це масштабна ініціатива зі створення операційної платформи і культурного середовища, що дозволяє розвивати існуючі бізнеси та запускати нові IT-компанії з орієнтиром на експортний виторг для розвитку економіки.

Основна фішка Netpeak Group — це те, що це екосистема бізнесів, які можуть вирішити майже будь-яке бізнес-завдання. Наприклад, звертаючись за онлайн-просуванням до Netpeak, після виявлення потреб і цілей, у вас є також можливість отримати надійного партнера з коллтрекінгу (Ringostat), або придбати за спеціальними умовами один з тарифів Serpstat чи потрібні інструменти Netpeak Software. І це не про кросс-продажі. Це про експертизу, її кількість і якість від усіх спеціалістів компанії Netpeak Group.

Netpeak-backstage-scaled-414x276 Netpeak: backstage
Основні послуги агенції Netpeak: SEO, PPC (контекстна реклама), email-маркетинг, SMM, SERM, ASO/ASA, веб-аналітика та просування Telegram-каналів.

Історія розростання Netpeak

А все почалось у 2006 році в Одесі. У маленькому офісі з-кімнатку з віконцем на стелі та трьома співробітниками — Артемом Бородатюком, Андрієм Чумаченко та Дмитром Піскарьовим. Компанія стрімко розвивалась, розширила свій офіс і штат у Одесі. А далі «нетпіківців» уже було не спинити і їхня спільнота розростала, створюючи та розширюючи нові продукти:

Netpeak-backstage Netpeak: backstage

 • 2009 — відкриття офісу у Києві.
 • 2010 — створено Netpeak Software, розробник SEO-інструментів для спеціалістів пошукового маркетингу.
 • 2011 — з’явилась Inweb, агенція інтернет-маркетингу для малого та середнього бізнесу. Сертифікований партнер Google.
 • 2013 — усередині агенції Netpeak був створений Serpstat, SEO-платформа для автоматизації процесів аналізу конкурентів, ключових слів, посилань, аудиту сайту, його оптимізації та складання звітності. З 2015 року — незалежні у складі Netpeak Group.
 • 2013 — створили Octopus Events, які з 2016 року стали незалежним бізнесом. Octopus Events — організатор IT-конференцій в Україні та закордоном: 8P, SaaS Nation, MediConf, eCommerce, Online Advertising.
 • 2014 — в агенції з’явилося представництво в Болгарії і Казахстані.
 • 2017 — створено новий бізнес Academy Ocean, LMS-систему для бізнесів, що дозволяє навчати співробітників, партнерів та клієнтів.
 • 2017 — стала окремим бізнесом мультипродуктова компанія Tonti Laguna зі створення та просуванню власних контент-проєктів.
 • 2020 — з’явилася ще одна компанія у холдингу Netpeak Group — RadASO, яка є лідером маркетингу мобільних додатків
 • 2021 — приєдналась компанія Saldo Apps — лінійка мобільних додатків і сервісів для автоматизації обліку в малому бізнесі.
 • 2021 — створили онлайн університет сучасних знань Choice31 від Netpeak Group.

На сьогодні офіси Netpeak є в Україні (Київ, Одеса, Харків, Черкаси), Казахстані (Алмати) і Болгарії (Софія і Варна). Офіс у Болгарії був відкритий завдяки злиттю двох агенцій: у 2014 році було придбано 51% софійської SEO-студії Optimization.bg, яка була перейменована в Netpeak Болгарія.

Харківські стіни Netpeak

У січні 2021 року в Харкові відкрили новий офіс Netpeak:

«Сьогодні це найкращий офіс агенції Netpeak з-поміж усіх міст і країн. Ми вирішили інвестувати у Харків і розвиватись тут, тому що це місто сповнене крутих спеціалістів і студентів. Для компанії, яка швидко зростає на ринку, це найбільш цінний ресурс — люди».
Netpeak-office-scaled-414x276 Netpeak: backstage

Офіс знаходиться в історичному місці Харкова в будівлі колишньої швейної фабрики. «Нетпіківці» вирішили максимально використати цей простір, підкресливши його особливість:

«Враховуючи історію приміщення, у офісі є місця, які потребували спеціальних дизайнерських рішень. Нам прийшла ідея обіграти систему припливно-витяжної вентиляції — візуально подовжити труби і створити ефект ніби деякі об’єкти «‎вилітають у трубу».

Так була створена стіна з відмазками — з труб почали вилітати фрази, які, згідно з конституцією Netpeak, не можна говорити на роботі:

 • Це було ще до мене
 • Проспав…
 • Я йому сказав, але він не зробив
 • Не чув
 • Був у військкоматі. Повернусь через рік і скину кошторис
 • Перезавантажте комп’ютер, якщо не допоможе, перевстановіть windows,
 • якщо не допоможе, купіть macbook.
 • Я б встиг, але у нас з вами різниця у часових поясах.
 • На локалці все працює, це проблема сервера.

Олексій Стенгач, директор харківського офісу Netpeak, також долучає до оформлення офісу місцевих митців, тим самим робить стіни агенції ще більш творчим і вільним. Настільки вільним, що там раді кожному, навіть якщо ви — песик:

«Ми — pet friendly, а тому завжди раді бачити улюбленців, вони частина нашої дружньої команди».

Весілля 90-х, плейстейшн і журнал

У Netpeak переконані – комфорт співробітника на пряму пов’язаний із його продуктивністю, тому компанія всіляко забезпечує співробітників оригінальною мотивацією і відпочинком.

Наприклад, діє віртуальна валюта «‎нетпікси», за допомогою якої працівники можуть подякувати одне одного за допомогу, заохотити за досягнення, оцінити роботу тощо. Всі отримані «нетпікси» можна витратити на різні штуки: від «‎обіду з СЕО» до нового iPhone у спеціальному магазині Netpeak Store. А ще є корпоративні знижки від 30 партнерів на розваги, навчання та покупки.

Кожен корпоратив — справжній перформанс з певною тематикою і посилом. Наприклад, у 2019 році корпоратив у Netpeak Group проходив в естетиці весілля 90-х — з родичами та сороміцькими конкурсами:

«У кожного були прописані свої ролі — молодят, свідків, батьків та гостей. Це було справжнє театральне дійство, де до кінця важко було зрозуміти — справжнє це весілля чи все ж таки корпоратив».

Не тільки перфоманси, а й спорт! «Чому б не створити команду з футзалу?‎», — подумали «нетпіківці» і серйозно взялись за це питання. Домовились з тренером, розробили корпоративну форму, почали брати участь у чемпіонатах і турнірах, на яких дуже швидко почали займати призові місця.

У харківському офісі цілих 5 зон відпочинку — Playstation, настільний футбол, настільний теніс, масажне крісло і турнік. Також всередині офісу встановлена велопарковка.

Як згуртувати команду віддалено

Коли довелось підлаштовуватись під карантинні реалії та проводити корпоратив онлайн, агенція влаштувала трьохгодинну гру в EASY QUIZZY. Участь була за бажанням, але організатори зібрали 54,6% від усіх співробітників дев’яти компаній Netpeak Group: 52 команди з 287 осіб. При цьому онлайн було 300+ колег — деякі співробітники приєднувались до команд прям під час гри, а деякі були вболівальниками.

Щоб відновити втрачений доковідний обсяг спілкування, за ініціативою самих співробітників Netpeak запустили гуртки за інтересами: йога, стретчинг, англійська, ораторське мистецтво, книжковий клуб і не тільки. Вели гуртки самі ж співробітники, без найму зовнішніх вчителів і тренерів. Доречі, деякі з гуртків діють і після карантину.

Журнал Netpeak Stories

Важливий момент, який вдалось зберегти агенції при стрімкому розвитку бізнесу — це атмосфера, з якої все починалось. Щоб краще передати цей згусток історії та натхнення, «нетпіківці» створили власний корпоративний журнал — Netpeak Stories. Ідея корпоративного журналу проста: розповісти про співробітників, які є носіями корпоративної культури і, таким чином, показати, що ж таке Netpeak Group. На питання, що це дає співробітникам, автори журналу запевняють:

«Читаючи новий випуск, наші колеги не тільки наново знайомляться одне з одним, але і проживають «‎маленьке життя‎» створення Netpeak Group».
Netpeak-stories-scaled-414x276 Netpeak: backstage

Таких історій у кожному журналі 73. Але на тому вони не закінчуються. Як потрапити до агенції, для кого «нетпіківці» створюють свої соціальні проєкти та чому вони отримали табличку найактивнішого мембера за всю історію Kharkiv IT Cluster — читайте у наступному матеріалі про мемберів.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. Sales & PR Community Як впровадити партнерку ефективно
 2. Скільки заробляють керівники маркетингу в Україні Дослідження від Netpeak Group

Коментарі