Creative States

Наші партнери Creative States

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Creative States – українська компанія, що будує екосистему продуктів для лайфстайлу повного циклу: від офісних рішень для роботи до супроводу дозвілля та розвитку резидентів мережі та їх близьких.

Найбільша стабільна та швидкозростаюча мережа в Україні з 2019 року. Під час повномасштабної війни в Creative States не відмовилися від жодної з локацій, продовжуючи масштабувати та запускати нові проєкти. Сьогодні компанія оперує 6 просторами – у Києві та Дніпрі – загальною площею 20000м² та місткістю понад 3000 робочих місць. Окрім відкриття Creative State of Arsenal 3, у пайплайні компанії робота з новими локаціями в Україні і вихід на європейський ринок.

В основі Creative States – людиноцентрична модель, що поєднує серед резидентів партнерів та надає можливості для росту їхніх колаборацій. Так, резиденти Creative States з великих міжнародних компаній реалізують спільні та суспільно-важливі проєкти з локальним українським бізнесом.

Сьогодні Creative States – партнер міжнародних та українських компаній, серед яких monobank, Дія.City, Європейська Бізнес Асоціація, Fiverr, Lyft та багатьох інших проєктів, різного масштабу та індустрій: від транснаціональних ІТ-корпорацій до фрілансерів та МСБ на різних етапах розвитку свого бізнесу.

Восени 2022 Creative States потрапила до переліку 250 найзнаковіших коворкінгів світу “Around the World in 250 Coworking Spaces”, де єдиною представила Україну. З 2019 року Creative States була визнана лідером ринку. Компанія перемогла в номінації «Відкриття року» на щорічній премії у сфері нерухомості країн Східної Європи EE Real Estate Project Awards, а Ілля Кенігштейн, СЕО та засновник Creative States, був визнаний Персоною року в ніші офісної нерухомості.

“Сьогодні компанія будує бізнес із глобальним state of mind і метою створення усіх необхідних умов для відчуття “нормальності”, – Ілля Кенігштейн.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. General Meeting 2023 Kharkiv IT Cluster 😍
  2. strategiya-transformatsiyi-osvity-i-nauky-vnesok-kharkiv-it-cluster

Коментарі