strategiya-transformatsiyi-osvity-i-nauky-vnesok-kharkiv-it-cluster

Стратегія трансформації освіти і науки. Внесок Kharkiv IT Cluster!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Широка громадськість, експерти й стейкголдери — основа для здійснення будь-яких трансформацій і відновлення освіти й науки від наслідків війни. МОН важливо почути ідеї та застереження від основних стейкголдерів, тому спільнота Kharkiv IT Cluster усвідомлює важливість якості освіти для забезпечення довгострокового результату. Саме тому бере активну участь у діяльності робочих груп щодо створення Національної стратегії освіти й науки до 2030 року, яка ініційована Міністерством освіти й науки України в межах трансформації цих галузей.

Ключові напрями діяльності Kharkiv IT Cluster

Покращення якості освіти — один з ключових напрямів діяльності Kharkiv IT Cluster. Ми точно знаємо, що якісна підготовка фахівців є вирішальним фактором для подальшого росту галузі, тож прийняли рішення посилити співпрацю з МОН. 

Головна мета ініціативи — розробка та впровадження заходів, спрямованих на покращення якості освіти в школах і вищих навчальних закладах.

Команда Kharkiv IT Cluster долучилась до формування Національної стратегії освіти і науки 2030! 

Учасники

— аналізують поточний стан освіти; 

— ідентифікують недоліки;

— визначають перспективні напрямки розвитку. 

На основі спільної роботи представників різних стейкголдерів будуть розроблені конкретні заходи для покращення якості освіти.

На нас чекають сім тижнів активної роботи, результатами якої стануть важливі трансформації в освіті й науці. Це відповідальна місія, яка вплине на життя мільйонів українців!

Реалізація проєкту в декількох етапах:

1 етап: робота з визначення ключових проблем за напрямами.

2 етап: формування пропозицій щодо рішень для подолання визначених ключових проблем за напрямами. 

3 етап: опрацювання й узагальнення результатів усіх обговорень командою МОН України. Формування Національної стратегії освіти й науки 2030 та підготовка до презентації громадськості. 

«Сьогодні перед Україною постає безліч викликів. Війна, вимушена міграція, руйнівний вплив корупції, з одного боку, і глобалізація та євроінтеграція – з іншого. Усе це вимагає пошуку нових підходів в освіті й науці, які відповідатимуть на запити сучасності й задовольнятимуть потреби українців.

Ми готові представити Візію освіти і науки, яка є дороговказом, основою для подальшого розроблення стратегії. Вона визначає ключові вектори змін і формує велику картину майбутнього.» повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Kharkiv IT Cluster цілковито підтримує всі ініціативи МОН, спрямовані на покращення якості освіти в Україні:

«Освіта — це ключ до успіху кожної нації, основа прогресу та розвитку, фундамент майбутнього!»підкреслюють у Міністерстві освіти і науки України.

Впевнені, що разом ми можемо знайти найкращі рішення і, після підведення підсумків плідної співпраці, досягнемо конструктиву й зможемо створити освітню систему, яка буде гордістю України.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. General Meeting 2023 Kharkiv IT Cluster 😍
  2. Kharkiv IT Cluster зустрівся з віцепрем’єр-міністром — Міністром економіки України в Харкові
  3. Kharkiv IT Cluster і Кремнієва долина стали стратегічними партнерами зі створення світових технологій

Коментарі