nagoroda_za_soft_do_proteza

Українські інженери отримали нагороду за софт до протеза

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Українські інженери GlobalLogic розробили програмне забезпечення для біонічних протезів із використанням штучного інтелекту. Цей проєкт став переможцем міжнародної премії Hitachi Inspiration of the Year Award. Нагороду у 6000 євро команда передає на потреби реабілітаційного центру Unbroken.

Інженери GlobalLogic розробили менеджмент-систему для управління та налаштування біонічного протеза, а також алгоритми з використанням машинного навчання. Також команда інженерів створила вебплатформу для подачі заявки пацієнтом на протезування.
Ця розробка полегшує життя пацієнта як на організаційному рівні, так і на рівні освоєння використання біонічного протеза.

Нагороду у 6 000 євро розробники вирішили передати реабілітаційному центру Unbroken для протезування військових. За різними даними, протезування потребують щонайменше 20 000 людей в Україні.

Безпосередньо біонічний протез не є розробкою GlobalLogic, а є проєктом партнерів – компанії Allbionic.

Про нагороду

Премія Hitachi Inspiration Award покликана привернути увагу до ключових цінностей компанії — гармонії, щирості та новаторського духу. Премія відзначає проєкти компаній групи Hitachi в різних сферах. Місія кожного проєкту — це внесок у життя суспільства через унікальні технології та рішення найвищої якості.


Про GlobalLogic

GlobalLogic, частина групи Hitachi, – глобальна IT-компанія з головним офісом у Кремнієвій долині. Присутня у 21 країні світу та об’єднує майже 30 000 інженерів.
В Україні GlobalLogic входить до трійки найбільших IT-компаній. Понад 6500 українських інженерів компанії створюють цифрові продукти у ключових індустріях – медицина, автомобільна промисловість, телеком, будівництво, медіа, фінанси, напівпровідники та інше.

GlobalLogic відзначено як одну з найстійкіших компаній та найбільшого експортера України у 2022 році згідно з рейтингами Forbes.
Також компанія є одним з найкращих роботодавців згідно з дослідженням Ernst&Young.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. forbes_vidznachyv_globallogic_ua_web
  2. GlobalLogic_mini_office
  3. yak_uvijty_v_it_pid_chas_vijny_web

Коментарі