MNEWS.AGENCY маркетингова рекламна а агенція

Mnews.agency — системний інтернет-маркетинг!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Що відомо про нового мембера Kharkiv IT Cluster?

Mnews.agency — агенція диджитал-маркетингу. Основний фокус діяльності — збільшення обсягу продажі для інтернет-магазинів та зростання заявок для B2B та B2C сервісів. Агенція переконана в тому, що результат можна отримати за рахунок постійної та системної роботи: під час запуску рекламних кампаній команда завжди намагається побудувати систему, яка ефективно працюватиме і виключить «людський фактор».

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

245095169_2327351234069110_9097268914136102782_n-414x276 Mnews.agency — системний інтернет-маркетинг!

Історія заснування Mnews.agency

Михайло Клячко, власник та керівник Mnews.agency, розповідає про свій підприємницький маршрут:

«Моя історія як підприємця розпочалася влітку 2016 року. Я б навіть сказав, не історія, а переворот моєї свідомості, способу життя. У свої 28 я успішно будував кар’єру в одній із великих інструментальних компаній. Мій шлях був динамічним — від помічника маркетолога до керівника відділу інтернет-маркетингу. Наша команда створювала та керувала інтернет-проекти, ми реалізували багато ініціатив, запускали зміни, експериментували. І одного разу я став перед вибором: продовжувати свій шлях у компанії або створювати свій бізнес».

Завдяки правильному рішенню керівника компанія управляє бюджетами клієнтів у сервісах Google і Facebook реклами — понад 3 600 000 $ на рік. Mnews.agencу запускає спільні проекти з prom.ua та Дія.Бізнес.

На сьогоднішній день команда агенції складається із 20 осіб. Основний та єдиний офіс знаходиться у Харкові, де й була заснована компанія у 2016 році.

Всередині компанії Mnews.agency

За словами Михайла, 6 років роботи в інхаус-команді дозволили йому побачити біль та прогалини в сервісі агенцій. Тому агенція намагається будувати максимально комфортний сервіс своїх послуг, який включає:

✔ щотижневі звіти,
✔ чати з командою проєкту,
✔ проактивну позицію менеджера проєкту.

Такий підхід дозволяє Mnews.agency будувати довгі та взаємовигідні відносини з партнерами й отримувати дуже високий відсоток утримання.

245102701_2327351224069111_123211183126627076_n-414x276 Mnews.agency — системний інтернет-маркетинг!

Індивідуальний підхід

Приємні переваги співпраці з агенцією:

  • Чати з командою проєкту. Відсутність бюрократії, ви завжди можете поставити пряме запитання фахівця і бачите команду, яка працює з проектом.
  • Щотижневий контроль KPI. Завжди тримають «руку на пульсі», покращують показники рекламних кампаній.
  • Проєктний менеджер. Кожен проєкт має свого проєктного менеджера з великим досвідом у маркетингу та продажах.
  • Команда спеціалістів. Кожен спеціаліст має профільні сертифікати та досвід — «у нас немає випадкових людей».
  • Фокус на цілях. Перед стартом завжди обговорюється бажаний результат, фокусуючись на його досягненні.
  • Проактивна позиція. Команда завжди активно пропонує, що можна покращити у проєкті!

Мотивація та соціальні ініціативи Mnews.agency

«Найбільша мотивація для нас — це зростання наших партнерів, якому ми щиро радіємо», — запевняє засновник агенції.

Але і для співробітників компанії робиться все, щоб вони відчували комфорт і можливості. Тут вміють відпочивати: грають у волейбол, завжди відзначають особисті та корпоративні свята. Особливий акцент робиться на підвищенні кваліфікації команди: оплачуються 50% профільного навчання, участь у різноманітних форумах та семінарах. Проводиться багато безкоштовних навчальних вебінарів на різних майданчиках. Наприклад, у Mnews.agency є безкоштовні курси та скринкасти на власному youtube-каналі.

photo_2021-11-08_14-39-38-1-414x246 Mnews.agency — системний інтернет-маркетинг!

«Ми з колегами хочемо брати активну участь у розвитку IT у Харкові та загалом в Україні. Розповісти, що IT — це не лише програмісти, ділитися своїм досвідом розвитку та переймати досвід у старших колег. Kharkiv IT Cluster почав допомагати тим, що ми бачимо цікаві підходи у роботі та чуємо думку колег. Це мотивує нас розвиватися та виділяти час на важливі речі»,підсумовує Михайло.

Kharkiv IT Cluster радий вітати нового мембера та впевнений у тому, що разом із Mnews.agency наш макретинговий простір стане більш технологічним!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі