компанія Quantum

Мембери Kharkiv IT Cluster: Quantum

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Quantum — компанія, що займається data science і розробкою програмного забезпечення, з міжнародною присутністю та R&D-центром в Україні.

У компанії є офіси в Харкові та Львові, а також представництва в США, Ізраїлі та Нідерландах. Quantum обслуговує великі компанії, що розробляють програмне забезпечення, і швидкозростаючі стартапи по всьому світу, інвестує в конкурентні переваги та можливості клієнтів, використовуючи провідні технології.


Фахівці Quantum допомагають клієнтам у сфері високих технологій та інновацій, створюючи кастомне програмне забезпечення, беручи на себе відповідальність протягом усього життєвого циклу розробки продукту, а також надаючи технологічний консалтинг. Завдяки значному досвіду розробки програмного забезпечення і знанням у галузі науки про дані Quantum прагне допомагати клієнтам переосмислювати бізнес, надаючи передові програмні рішення.


Компанія веде внутрішні дослідницькі проєкти, щоб випробувати новітні технології та підходи, і ділиться результатами у своєму R&D-блозі. Quantum бере участь в соціальних проєктах, які застосовують науку про дані і розробку програмного забезпечення для екологічних, соціальних та освітніх цілей.

Спеціалізація Quantum

Спеціалізація Quantum охоплює різні сфери діяльності.

  • Розробка кастомного програмного забезпечення (Software Engineering). Надання продуктів шляхом виконання проєктів з повного циклу розробки програмного забезпечення.
  • Розширена аналітика даних (Advanced Data Analytics). Аналіз даних, а також їх розробка, візуалізація та оптимізація.
  • Комп’ютерний зір (Computer Vision). Аналіз об’єктів у відео і зображеннях, виявлення аномалій, аналіз поведінки об’єктів для кращого прийняття рішень.
  • Георішення (Geo Solutions). Розробка програмного забезпечення з ГІС.
  • DevOps. Створення складних інфраструктур і покращення процесу надання програмного забезпечення за допомогою ефективних рішень DevOps і хмарних технологій.

Чому Quantum вирішили приєднатись до Kharkiv IT Cluster

Quantum — соціально-відповідальна компанія, яка вважає, що спільні дії IТ-спільноти в Харківській області допоможуть розвивати місто як найкраще місце для ведення бізнесу та інвестицій. Бачення компанії збігається з намірами Кластера — перетворити Харків на національний IТ-центр.


Разом із Харківським IТ Кластером Quantum має намір:

  • підтримувати освітні ініціативи й допомагати студентам отримувати практичний досвід;
  • просувати культурні та громадські заходи, щоб зробити Україну і, зокрема, Харків безпечним і красивим місцем;
  • брати участь у проєктах зі створення сприятливої IТ-екосистеми міста.

Ми пишаємося тим, що до Харківського ІТ Кластера входить така досвідчена й готова змінювати світ на краще компанія!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Quantum
  2. Quantum курс з Data Engineering

Коментарі