Коронавірус: рекомендації від IT Ukraine Association

Коронавірус: рекомендації від партнерів Кластера — IT Ukraine Association

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З кожним днем все більше паніки розповсюджується через коронавірус як на просторах інтернету, так і за його межами. Ми просимо вас зберігати спокій і рекомендуємо дотримуватись простих правил, щоб запобігти захворюванню.

Ось декілька рекомендацій, які підготувала для вас команда наших партнерів IT Ukraine Association.

Довіряйте лише офіційним даним

В умовах інфодемії важливо прислуховуватись лише до офіційної інформації. Ви можете дізнатись про останні новини і офіційну статистику у дайджестах, які надає ВОЗ. 

Кілька корисних посилань: 

Гігієна на першому місці

Обов’язково мийте руки з милом (бажано, рідким) протягом 20 секунд, користуйтесь дезінфекторами. Це важливо, адже мило руйнує ліпідну оболонку вірусів. Та ви вже про це чули, тому для більш розгорнутої інформації рекомендуємо ознайомитись з відео.

3. Згадайте про затишок вдома і не вилітайте за кордон. 

У зв’язку з карантином авіакомпанії скасовують велику кількість рейсів. Низка країн вже оголосила карантин і заборонила до них в’їзд. Так, наприклад, кордони з Італією закрила Швейцарія, Австрія, Словенія та Угорщина, а США ввели обмеження щодо в’їзду європейців до країни на 30 днів.

Якщо ви все ж плануєте виїхати за кордон, то ділимося з вами чатом, в якому зібрана вся інформація для подорожуючих: COVID-19 Travel.

Як розпізнати вірус

Симптоми коронавірусу дуже схожі на симптоми гострих респіраторних захворювань. Визначити точно, хвора людина чи ні, можуть лише тести. Найрозповсюдженішими симптомами є кашель, висока температура, утруднене дихання. Помітити їх можна в перші 2-14 днів після зараження. Якщо ви помітили схожі ознаки у себе чи у близьких, якщо знаходились поруч із людиною з такими симптомами, або нещодавно були у регіоні, де вірус розповсюджується, — обов’язково зверніться до сімейного лікаря.

Подбайте про аптечку заздалегідь

Переконайтесь, що в домашній аптечці є жарознижувальні, термометр та маска (вона потрібна лише для хворого, щоб запобігти розповсюдження вірусу). Запобіжні заходи ще ніколи не були зайвими.

Пам’ятайте, що паніка не допоможе зупинити вірус. Тому зберігайте спокій і дотримуйтесь правил, які можуть зберегти вам життя.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Коронавірус

Коментарі