Компанія Intellias придбає 10 000 тест-систем для діагностування коронавірусу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

ІТ компанія Intellias виділяє кошти на закупівлю тестів для швидкої діагностики захворювання на коронавірус. Компанія планує придбати 10 тис. експрес-тестів, які будуть використані для організації оперативного тестування населення. «Сьогодні склалася безпрецедентна ситуація, яка вимагає рішучих дій не лише від держави, але й бізнесу.

 

Тому Intellias долучається до боротьби з поширенням коронавірусу в Україні. Ми вважаємо, що стримування розповсюдження вірусу в даний момент є не менш важливим і терміновим, ніж підготовка медичних закладів до лікування хворих. Це підтверджують медичні експерти, з якими ми консультувались. Раннє виявлення кожного інфікованого дозволить запобігти передачі захворювання від нього до багатьох інших людей, врятувати життя і заощадити ресурси медичних закладів», – зазначив Михайло Пузраков, співзасновник компанії Intellias. На початку березня в Intellias створили спеціальну кросфункційну команду, яка слідкує за розвитком епідемічної ситуації, оперативно впроваджуючи необхідні заходи. Компанія перевела своїх спеціалістів у режим віддаленої роботи. В усіх офісах Intellias тимчасово закриті дитячі кімнати і корпоративні перукарні. Зустрічі та освітні події відбуваються онлайн. Корпоративні лікарі Intellias працюють у посиленому режимі. Intellias – одна з найбільших ІТ компаній України, заснована у Львові у 2002 році.

Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах та фінансових технологіях. Розробницькі офіси розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові.

Коментарі