Kids2IT у проєкті Година коду

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У Мерефянській школі №7 Kharkiv IT Cluster, разом з ментором від компанії SoftServe Анжелікою Лисенко провів гру Kids2IT, долучившись до всесвітнього проєкту  «HOUR OF CODE».

 «HOUR OF CODE» – це всесвітній проєкт, направлений на розвіяння міфа, що програмування – це складно. Цього року у Харкові та Мерефі організатори залучили більше ніж 400 дітей, 13 менторів та волонтерів з різних організацій міста. Це дало можливість дітям поринути у світ IT технологій та дізнатись, що таке програмування.

Під час гри діти генерували ідеї, об’єднували технічні характеристики продукту з якісною візуалізацією. Вони натхненно презентували свій телефон викладачам, що були у ролі інвесторів, додали соціальні аспекти у його продаж, тренувались у маркетингу та створювали пропозиції для потенційних покупців. 

Анжеліка Лисенко: “Моя мета – донести дітям про безмежну кількість можливостей, розповісти про ролі в сфері IT, розповісти про безкоштовні курси, які проводить наша компанія і вселити в дітей впевненість, що вони зможуть. А за допомогою гри, ми на практиці показали, які ролі є в IT.”

В результаті діти дізналися, як створювати та продавати проект інвесторам, і отримали подарунки від організаторів. Школярі особисто дізнались про безкоштовні курси та про свої можливості.

2019-12-10-10.13.10-1 Kids2IT у проєкті Година коду

Фішки гри

Ця школа була особлива. Не дивлячись на те, що вона невелика, і там немає найсучаснішого технічного оснащення, діти в ній активні та креативні. Вони відкрились перед ментором, намагались вкласти у свій продукт реальні дані та реальну технічну пропозицію – і це ефективно. Не тільки фантазія, а й програми, розрахунки та цифри.

Класний керівник Таїсія Степанова: “Цікаво, коли діти вигадують інтересну ідею. Чи то на словах, чи трохи у сміхотливій формі, але вона може стати серйозним поштовхом для їхнього розвитку. Вони вірять у ідею та у самих себе. Я гадаю, що завдяки грі, учні починають замислюватись про світ технологій та його швидкий розвиток у сучасному світі, в їхніх головах зароджуються думки про серйозність IT професій.”

А ви хочете стати ментором і провести свою гру Kids2IT для дітей Харкова та Харківської області?

Тоді реєструйтесь!

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також знищуємо стереотип “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі