Батл: камера VS браслет – гра Kids2IT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

4 грудня Kharkiv IT Claster провів гру Kids2IT в Харківській школі №99 разом з ментором Михаїлом Максимовим для двох активних та креативних класів.

Гра розкрила школярів з нового боку, допомогла їм зрозуміти хто є хто в IT оточенні та як працює ця сфера зсередини. Хочеш в IT – гра Kids2IT допоможе тобі розібратися в індустрії.

Ментор Михайло Максимов: “Сьогоднішня гра була добре організована. Дуже допомагає, коли діти сидять за столами, обличчям один до одного – це дозволяє всім чути всіх і не відволікатися від свого проєкту!

В команді, яку я менторів, на цей раз, було кілька лідерів і мене дуже вразила дівчинка, яка була в ролі бізнес-аналітика – вона сформувала вимоги до девайсу та контролювала розуміння вимог у всіх учасників своєї команди!

Дуже важливо, що учні побачили, що ІТ – це реальна сфера, де вони можуть розкрити себе і в майбутньому забезпечити себе всім необхідним! “

Крім дітей Kharkiv IT Cluster націлений і на розвиток вчителів. Це важливо, бо вони формують усвідомленість та сприйняття нашого світу у молодого покоління.

Завуч школи Орлов Олександр Іванович:

“Наші учні мали можливість ознайомитися зі спеціальностями, які відносяться до IT сфері та спробувати себе в ролі розробників власних виробів, а потім презентувати їх.”

Фішки гри

Гра пройшла з активним і цікавим батлом. Учасники створили телефон з камерою, яка працює за допомогою левітації “in fin” та телефон-браслет, який адаптується під шкіру людини і стає зовсім невидимим. А що обрали б ви – летючу камеру чи невидимий телефон?

Весь інтерес учнів до професій в IT індустрії, до всього нового розділили і вчителя і ментор і завуч школи. Діти креативили, створювали нове та насолоджувалися процесом.

 А ви хочете стати ментором і провести свою гру Kids2IT для дітей Харкова та Харківської області?

Тоді реєструйтесь!

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також знищуємо стереотип “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

 

Коментарі