Батл: камера VS браслет – гра Kids2IT
4 грудня Kharkiv IT Claster провів гру Kids2IT в Харківській школі №99 разом з ментором Михаїлом Максимовим для двох активних та креативних класів.
Гра розкрила школярів з нового боку, допомогла їм зрозуміти хто є хто в IT оточенні та як працює ця сфера зсередини. Хочеш в IT – гра Kids2IT допоможе тобі розібратися в індустрії.
Ментор Михайло Максимов: “Сьогоднішня гра була добре організована. Дуже допомагає, коли діти сидять за столами, обличчям один до одного – це дозволяє всім чути всіх і не відволікатися від свого проєкту!
В команді, яку я менторів, на цей раз, було кілька лідерів і мене дуже вразила дівчинка, яка була в ролі бізнес-аналітика – вона сформувала вимоги до девайсу та контролювала розуміння вимог у всіх учасників своєї команди!
Дуже важливо, що учні побачили, що ІТ – це реальна сфера, де вони можуть розкрити себе і в майбутньому забезпечити себе всім необхідним! “
Крім дітей Kharkiv IT Cluster націлений і на розвиток вчителів. Це важливо, бо вони формують усвідомленість та сприйняття нашого світу у молодого покоління.
Завуч школи Орлов Олександр Іванович:
“Наші учні мали можливість ознайомитися зі спеціальностями, які відносяться до IT сфері та спробувати себе в ролі розробників власних виробів, а потім презентувати їх.”
Фішки гри
Гра пройшла з активним і цікавим батлом. Учасники створили телефон з камерою, яка працює за допомогою левітації “in fin” та телефон-браслет, який адаптується під шкіру людини і стає зовсім невидимим. А що обрали б ви – летючу камеру чи невидимий телефон?
Весь інтерес учнів до професій в IT індустрії, до всього нового розділили і вчителя і ментор і завуч школи. Діти креативили, створювали нове та насолоджувалися процесом.
А ви хочете стати ментором і провести свою гру Kids2IT для дітей Харкова та Харківської області?
Довідка про проєкт
Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також знищуємо стереотип “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.