Нано-смартфон/екологічні матеріали – гра Kids2IT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

11 грудня Kharkiv IT Cluster провів гру Kids2IT у Харківській школі №132 разом з активним та креативним ментором з компанії SoftServe – Вячеславом Коцюбою.

Мета гри – допомогти дітям зрозуміти, що таке світ IT технологій, які професії там існують та як саме вони можуть реалізувати себе у цій галузі. Нам та нашим менторам важливо показати дітям, які можливості є вже сьогодні та які матимуть після закінчення профільної спеціальності в університеті.

Вячеслав Коцюба: “ Проведення гри, організація, спілкування з дітьми – все було чудово. З боку співробітника IT компанії (волонтера), було необхідно лише поспілкуватися з учнями, розповісти їм про свою роботу і допомогти вникнути в процес створення продукту під час гри. Що, власне, не може не радувати, адже при мінімальних витратах, отримуємо приємний результат у вигляді дитячих подяк і зацікавленості в очах. Всім раджу спробувати себе в ролі ментора, адже вміння доносити інформацію до людей – одне з найважливіших в нашій сфері”.

Фішки гри

Діти з ентузіазмом створювали не просто телефон, а екологічно чисті нано-смартфони. Отримали два цілковито конкурентоспроможних продукти: телефон, що встроєний у пальці рук людини за допомогою чіпів під назвою “СНЕП” та телефон, з переробленого пластику “Авокадо”. 

І “ВУАЛЯ” – у результаті крутий батл двох команд, в якому усі залишились переможцями.

А ви хочете стати ментором і провести свою гру Kids2IT для дітей Харкова та Харківської області?

Тоді реєструйтесь!

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також знищуємо стереотип “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

 

Коментарі