Kids2IT

Kids2IT: перша offline-гра у Харкові від початку війни! Що нового?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Проєкт Kids2IT вже більше семи років існує у Харківському ІТ Кластері. З початком повномасштабної війни проведення профорієнтаційних ігор було призупинено. Але завдяки спільній діяльності фонду «Професійний розвиток Харкова», UNICEF Ukraine та Kharkiv IT Cluster Kids2IT продовжили проводити в «Спільно. Точки зустрічі».

Зібралися знову

Учасники профорієнтаційних ігор зараз – це підлітки, які через війну покинули власні домівки й опинились у різних містах України, а також діти, що знаходяться у прифронтових містах. Мета проєкту – показати школярам, як працює ІТ-сфера і надати можливість визначитися у майбутній професії навіть у такий важкий час.

1 серпня відбулась гра Kid2IT у Харкові – усе з дотриманням вимог безпеки.
На грі було 9 дітей, що розподілились на дві команди. Тренери гри розповіли про ІТ-сферу та показали за яким принципом буде проходити гра. У кінцевому результаті команди розробили та презентували свої перші прототипи стартапів.

Старап 1 . «Контролген»

Робот у вигляді навушника. Такий прилад поміщають під час контрольних у вухо, де він сканує питання або розпізнає те, що читає ученик, після чого надає учневі допомогу у вирішенні завдань. Проте Харківський ІТ Кластер застерігає, що таким приладом не слід зловживати, а дотримуватися правил акаемічної доброчесності!

Стартап 2. «Brainhat»

Інноваційний прилад, який також спрямований на допомогу учням у школі. Відмінність лише в тому, що в цьому приладі є спеціальна кнопка, яка відповідає за невидимість пристрою та два набори навушників, якщо якийсь із навушників загубиться.

На презентації проєктів діти наполягли на тому, що прилади розроблені тільки з екологічних матеріалів. Також надали гарантії використання на 20 і 30 років.

Хто працював над проєктами?

Над кожним з цих продуктів злагоджено працювала команда проєкту, яка складалася із Product Owner, Business Analyst, Designer, Hardware developer, Software developer, QA, Sales Manager та Project Manager. Кожну з цих професій діти могли обрати самостійно, спираючись на свої таланти.

 

Kyds-640x360 Kids2IT: перша offline-гра у Харкові від початку війни! Що нового? Kyds1-270x480 Kids2IT: перша offline-гра у Харкові від початку війни! Що нового?

 

«Дякую, що надали можливість приєднатися до такої події як «Kid2IT offline». Із такими дiтьми в нас буде щасливе майбутнє! Від гри отримала тільки позитив, дітки командну роботу сприйняли добре та працювали гарно. Розробили дуже цікаві прилади», — розповідає тренерка Аліна.

Kharkiv IT Cluster пишається, що велика кількість тренерів готова долучатися до проєкту та віримо, що Kids2IT буде змога провести в усіх куточках України, а ми їм у цьому допоможемо!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. проєкт Kids2IT, учні створюють інноваційну технологію
  2. KIDS2IT_Refleksiia_treneriv_ta_pidbyttia_pidsumkiv_pershykh_ihor
  3. Твоя кар’єрна перемога

Коментарі