Твоя кар’єрна перемога

Проєкт «Твоя кар’єрна перемога»: українській молоді нададуть допомогу з пошуком роботи та професійним розвитком

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Кар’єрний портал Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») в межах програми «Мріємо та діємо» запускає проєкт для української молоді (включаючи ВПО) «Твоя кар’єрна перемога». Його мета — надати допомогу молодим чоловікам та жінкам, дівчатам та хлопцям з професійним розвитком та пошуком роботи.

Повномасштабна війна вплинула на різні сфери життя українців, зокрема на економічне становище та можливість професійної реалізації. Третина населення досі не працює. І, здавалося б, ця проблема мала оминути молодь, а натомість, торкнулася її найбільше (за даними чотирнадцятого загальнонаціонального опитування від соціологічної групи «Рейтинг», 18-19 червня 2022 року). Так молоді хлопці та дівчата втратили можливість фінансово себе забезпечувати, а разом з нею — комфортний спосіб життя, впевненість у собі, психологічну стабільність.

«Згідно з дослідженням, проведеним програмою “Мріємо та діємо” у червні цього року, близько 60% молоді віком 18-34 років, які мали роботу до війни, її втратили, а 20% — працюють віддалено або мають часткову зайнятість. Тому підтримка ініціатив, які сприяють працевлаштуванню — це для нас, в першу чергу, спосіб надати молодим людям впевненості у власних економічних можливостях. Проєкт “Твоя кар’єрна перемога” дозволить дівчатам та хлопцям, включно з внутрішньо переміщеною молоддю, ознайомитися з можливостями, націленими на працевлаштування та кар’єрний розвиток, які з’являються попри війну. Це посприяє подоланню стереотипів, пов’язаних з пошуками роботи та побудовою кар’єри у поточних обставинах. А це велика складова стійкості країни і впевненості у тому, що ми переможемо та відновимо добробут молодих українок та українців»,Юлія Ткачук, заступниця директорки програми «Мріємо та діємо».

У відповідь на такий виклик запускають проєкт «Твоя кар’єрна перемога», де допомагатимуть молодим чоловікам та жінкам, дівчатам та хлопцям з професійним розвитком та пошуком роботи.

«Наша команда понад 5 років працює над тим, аби збільшити кількість людей, що мають улюблену роботу зі щасливими понеділками. Наразі понад 70% нашої аудиторії — це молодь віком 18-35 років, яких, на жаль, не оминула проблема втрати роботи та джерел доходу. Тому запит на кар’єрну допомогу великий. І ми вдячні, що разом з міжнародними партнерами можемо більш системно підтримувати українок та українців з-поміж ВПО в межах проєкту “Твоя кар’єрна перемога”. Плануємо консультаційну програму від експертів/ок з кар’єрних питань, освітні заходи для опанування актуальних навичок та публікацію вакансій в нових місцях перебування. Крім того, будемо працювати з роботодавцями над збільшенням кількості професійних можливостей для молоді, у тому числі ВПО, аби останніх не виключали з числа кандидатів лише через їхній поточний соціальний статус. Віримо, що це важлива та потрібна зараз ініціатива, яка дозволить дівчатам та хлопцям більш впевнено почуватись на ринку праці в поточних обставинах», — Анна Мазур, засновниця та виконавча директорка кар’єрного порталу Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього»).

До яких активностей зможуть долучитися учасники/ці проєкту?

Ставши учасниками/цями «Твоя кар’єрна перемога», дівчата та хлопці матимуть змогу:

  • розібратися з темами пошуку роботи та працевлаштування (як обрати сферу діяльності, скласти резюме, пройти співбесіду і т.д.) в умовах війни в межах навчальної програми, яка складається з 15 онлайн-вебінарів;
  • долучитися до закритої онлайн-спільноти, аби між собою та/чи разом з експертами/ками обговорювати різні кар’єрні питання;
  • отримати професійні консультації від кар’єрних консультантів/ток та експертів/ток за різними напрямами діяльності;
  • дізнатися про актуальні можливості для професійного розвитку та вакансії від роботодавців, дружніх до української молоді, у тому числі ВПО, та податись на них.

Хто може взяти участь?

До участі запрошують українців та українок віком від 18 до 35 років (включаючи ВПО), які внаслідок війни втратили роботу та/або джерела доходу й наразі шукають нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.

Якщо ви готові долучитися, заповніть анкету на сайті проєкту: 

Деталі тут

Як компанії та незалежні експерти/ки можуть підтримати молодь?

Один з важливих напрямів діяльності проєкту — робота з роботодавцями над збільшенням професійних можливостей чи їх адаптацією під поточні потреби для молоді 18-35 років. Для цього шукають партнерів серед компаній, які готові разом з Happy Monday творити можливості для хлопців та дівчат, зокрема, відкривати вакансії, дружні до молоді, включаючи ВПО, ділитися професійними можливостями (стажування, курси, освітні програми, конкурси, стипендійні програми і т.д.) або пріоритетно надавати доступ до них молоді з-поміж ВПО, створювати та запускати власні освітні програми чи проєкти з працевлаштування молоді, тощо.

Окрім роботодавців, до ініціативи запрошують долучитися кар’єрних консультантів/ток та експертів/ок за різними професійними напрямами, які можуть надавати індивідуальні консультації та/або консультувати учасників/ців в чатах у закритій онлайн-спільноті.

Аби обговорити деталі співпраці та стати партнером проєкту, заповніть анкету на сайті проєкту:

Деталі тут 

Проєкт «Твоя кар’єрна перемога» впроваджується Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») в межах програми «Мріємо та діємо» і став можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалу є відповідальністю Happy Monday (ГО «Професіонали майбутнього») і необов’язково відображає погляди IREX, USAID чи Уряду Сполучених Штатів.


Для запитів ЗМІ:
Алла Вавілова, комунікаційна менеджерка «Твоя кар’єрна перемога»
pr@happymonday.ua
+380 66 040 5502

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kids2IT
  2. Дайджест 01.08-05.08
  3. Мотивационный лист

Коментарі