KIDS2IT: Чи можуть люди з порушеннями зору працювати в ІТ? Екскурсія в Netpeak

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
photo1645182741-414x138 KIDS2IT: Чи можуть люди з порушеннями зору працювати в ІТ? Екскурсія в NetpeakУчні «КЗ ХСШ ім.В.Г.Короленка» ХОР відвідали харківський офіс агенції performance-маркетингу Netpeak

Учні Харківської спеціальної школи ім. В.Г. Короленка вже добре відомі нам завдяки своїм креативним винаходам. Минулої зустрічі з цими юними винахідниками ми провели профорієнтаційну гру, під час якої гравці пройшли повний етап розробки стартапу. А нещодавно діти мали нагоду вперше познайомитись з ІТ-фахівцями особисто!

📅 14 лютого учні завітали до офісу агенції performance-маркетингу Netpeak. Екскурсію провів Олексій Стенгач — керівник харківського офісу агенції.

Школярі дізналися про місію, цінності та корпоративну культуру компанії. Олексій презентував дітям відео-історію Netpeak та поділився таємним змістом оформлення «відмовок» співробітників. Більше про компанію можете дізнатися тут.

Качати м’які навички всім!

Як потрапити на роботу до IT-компанії і що потрібно вивчати? За словами Олексія, усе залежить від професії, але для всіх випадків напрочуд важливо розвивати soft skills:

  • комунікативні навички;
  • стресостійкість;
  • організаційні навички;
  • структурне, системне та критичне мислення.

А решта знань повинна бути заточена під професію, якою ви хочете займатися. Проте і в кожної спеціальності є свої нюанси. Наприклад, у Netpeak для Project-менеджера особливо виділяють такі навички:

  • Емоційний інтелект;
  • Критичне мислення;
  • Проактивність;
  • Робота у стресових ситуаціях.

Характер і робота

«Якщо ви за темпераментом, як і я холерик, то швидше за все вам важко буде займатися монотонною роботою на довгій дистанції», 一 ділитися Олексій, керівник харківського офісу Netpeak.

Більше про кар’єрний шлях Олексія Стенгача читайте тут.

Можливості для всіх

Найбільше учнів цікавило одне — чи може людина з порушенням зору працювати в такому офісі?

«У нас в компанії такого досвіду не було. Але те, що ви прийшли сюди — для нас це шанс розвиватися у цьому руслі. Поспілкувавшись з колегами, ми дійшли висновку — зараз люди з порушенням зору можуть працювати на позиції Sales manager, спілкуватися з клієнтами або збирати фідбек у клієнтів», 一 підсумовує Олексій Стенгач.

Після екскурсії

Екскурсія закінчилась солодким частуванням з тортиками та соком. 

Діти були дуже задоволені атмосферою екскурсії та, оскільки розповідь Олексія була наповнена гумором, учні комфортно себе почували та ставили багато питань. 

💭 «Мене радує, що є можливість працювати людям з проблемами зору. Також класно, що в компанії є гнучкий графік роботи, коли ти можеш приходити не о 9-й ранку, а хоч о 12-й! Я хотів би в майбутньому працювати в компанії Netpeak», 一 ділиться враженнями Паша, ученик 10-го класу. 

💭 «Для мене як для вчителя було цікаво відвідати екскурсію. Бо коли ти бачиш робочий процес, коли на всі питання може відповісти фахівець – стає набагато зрозуміліше, що вивчати далі та на які soft skills треба зробити акцент», 一 ділиться враженнями Олена, вчитель інформатики.

🌟 Дякуємо агенції Netpeak та особисто Олексію Стенгачу за інформативну та надихаючу екскурсію! Чекаємо на нові зустрічі!

Рекомендовані матеріали

  1. Скільки заробляють керівники маркетингу в Україні Дослідження від Netpeak Group

Коментарі