Kids2IT: Винаходи учнів із КЗ “ХСШ ім.В.Г.Короленка” ХОР. Як ІТ допомагає людям з порушенням зору

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

27 січня відбулося одразу дві гри Kids2IT для учнів 8-11 класів у КЗ “ХСШ ім.В.Г.Короленка” ХОР.

Гасло наших ігор — «IT для всіх!». Цього разу ми завітали до КЗ “ХСШ им.В.Г.Короленка” ХОР. Цей заклад функціонує з 1887 року та є одним із найстаріших і найвідоміших освітніх закладів для дітей із порушенням зору.На профорієнтаційній грі Kids2IT на нас чекали учні, які хотіли дізнатися якомога більше про світ ІТ. Молоді винахідники влаштували активну дискусію: як люди з порушеннями зору використовують ІТ у житті. Актуальна тема допомогла згенерувати безліч ідей і під кінець гри на нас чекала презентація проєктів.

🦾 Робот-рука у сфері стоматології

Це автоматизована рука для проведення стоматологічних операцій. Функції цього робота: видаляти зуби, встановалювати протези, лазерне видалення нервів, пломбування та багато іншого. Цей пристрій буде працювати завдяки промокоду, в якому буде вказана уся інформація про пацієнта. Початкова вартість цього робота 一 25000$, так як на реалізацію потрібно багато інженерних ресурсів.

🍐 Розумна «Груша»

Пристрій створено для полегшення життя людини. Функції такого приладу: віртуальна реальність, перегляд для перестановки меблів, розумний будинок, няня і компактність. Завдяки цьому пристрою людина може не витрачати свій час на поїздки до магазинів та займатися своїми улюбленими речами.

🧹 ІТ-віник

Третя команда розробила та презентувала віник у вигляді макета. Такий пристрій очищає повітря в будинку, виконує ваші доручення завдяки розпізнавача голосу. У вінику також встановлений асистент, який буде стежити за Вашим будинком.

Відгуки учасників гри

💫«Я отримав цікавий досвід. Більшість із сьогоднішньої інформації я вже знав, але мені дуже сподобалося бути у ролі керівника компанії та працювати в команді», 一 ділиться Кирило, учень 11-го класу.

 

Kharkiv IT Cluster дякує учням КЗ “ХСШ им.В.Г.Короленка” ХОР за позитивні емоції та креативний підхід і з нетерпінням чекає на нову зустріч!

Коментарі