Kids2IT offline

«Kid2IT offline» вперше в Умані! Що ще чекати від нового сезону профорієнтаційних ігор?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Місяць тому фонд «Професійний розвиток Харкова», UNICEF Ukraine та Kharkiv IT Cluster провели навчання тренерів профорієнтаційних ігор «Kids2IT offline»! А вже сьогодні ми раді поділитися новиною про першу успішно проведену гру!

Наші тренери часу не гаяли та вже передають отримані знання дітям. Першу гру в цьому сезоні провела Анастасія Тищенко у місті Умань. На гру прийшло 17 підлітків

.photo_2022-07-08_13-04-47-414x186 «Kid2IT offline» вперше в Умані! Що ще чекати від нового сезону профорієнтаційних ігор?

Обов’язково умова гри: розділитись на дві команди. Майже всі прийшли без знань про IT, але всі – з великим бажанням дізнатись більше про цю сферу.

Учасники змогли зануритися у створення власного інноваційного стартапу, навчились його презентувати й отримали віртуальне інвестування.

Команди завзято пропонували свої ІТ-продукти, з яких було обрано найкращі:

  • годинник з голограмою і SOS-сигналом;
  • робот-пилосмок, який сортує сміття.

Над кожним з цих продуктів злагоджено працювала команда проєкту: Product Owner, Business Analyst, Designer, Hardware developer, Software developer, QA, Sales Manager, Project Manager. Кожна з цих професій – рольова гра, яку можна обрати.

photo_2022-07-06_21-44-57-414x186 «Kid2IT offline» вперше в Умані! Що ще чекати від нового сезону профорієнтаційних ігор?

«Панувала дружня атмосфера, я не очікувала, що діти так швидко подружаться та зацікавлено будуть працювати над проєктами. Потрібно було лише направляти учасників у вірне русло, а далі вони розібрались самостійно. Я досі у захваті від крутого нового досвіду і гарно проведеного часу», — ділиться враженнями Анастасія.

Обидва проєкти були достойно представлені, тому було вирішено не обирати переможця. У кінці учасники зіграли в настільні ігри та пригощались цукерками та ділилися один з одним враженнями від гри. 😁

Kharkiv IT Cluster має надію, що дуже скоро й інші ментори проведуть цю профорієнтаційну гру в усіх куточках України, а ми їм у цьому допоможемо!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. проєкт Kids2IT, учні створюють інноваційну технологію
  2. Фонд «Професійний розвиток Харкова», UNICEF Ukraine та Kharkiv IT Cluster провели навчання тренерів профорієнтаційних ігор «Kids2IT offline»!
  3. Kids2IT: Як стати Software Engineer в ЕРАМ? Досвід Юрія Давидовського.

Коментарі