Фонд «Професійний розвиток Харкова», UNICEF Ukraine та Kharkiv IT Cluster провели навчання тренерів профорієнтаційних ігор «Kids2IT offline»!

Фонд «Професійний розвиток Харкова», UNICEF Ukraine та Kharkiv IT Cluster провели навчання тренерів профорієнтаційних ігор «Kids2IT offline»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

8 червня Фонд «Професійний розвиток Харкова», UNICEF Ukraine та Kharkiv IT Cluster провели навчання тренерів профорієнтаційних ігор «Kids2IT offline»!

Методика гри

Гра допомагає школярам 8-11 класів розібратися, як працює ІТ-сфера та визначитися з майбутньою професією. Формат offline створений спеціально для підлітків, яким довелося покинути свої домівки через війну.

Методикою ігор та етапами їхнього проведення ділилася Олена Лоєнко, координаторка освітніх проєктів у Kharkiv IT Cluster:

«Проєкт Kids2IT – це чудова можливість допомогти дітям у професійному самовизначенні. Зараз цей проект як ніколи актуальний, бо діти знаходяться на роздоріжжі. Наша ж мета – показати їм існуючі шляхи в професійному самовизначенні. Ми залюбки ділимося своїм досвідом. Сфера ІТ продовжує працювати та наповнювати економіку нашої країни, сподіваємося, після реалізації проєкту ще більше дітей будуть обирати для себе ІТ!».

Майбутнім тренерам вдалося долучитися до великого й потужного проєкту, а в майбутньому зробити свій волонтерський внесок в майбутнє країни та допомогти підліткам, які постраждали від війни.

8-chervnya-fond-profesijnyj-rozvytok-harkova-unicef-ukraine-ta-kharkiv-it-cluster-provely-navchannya-treneriv-proforiyentatsijnyh-igor-kids2it-offline-414x259 Фонд «Професійний розвиток Харкова», UNICEF Ukraine та Kharkiv IT Cluster провели навчання тренерів профорієнтаційних ігор «Kids2IT offline»

Практика та ідеї

Для затвердження теорії тренерам провели гру. Учасники змогли зануритися у створення власного інноваційного стартапу, навчились його презентувати й отримали віртуальне інвестування.

Учасників було поділено на 4 команди, за годину вони мали змогу пройти всі етапи розробки інноваційного продукту. У результаті учасники презентували безліч корисних ідей: смарт-парасолька з GPS-навігатором, робот-помічник, автогодівничка для домашніх улюбленців і мобільний додаток для створення луків.

Над кожним з цих продуктів працювали злагоджено команда проєкту: Product Owner, Business Analyst, Designer, Hardware developer, Software developer, QA, Sales Manager, Project Manager.

Команди працювали самостійно у своїх кімнатах, а закінчивши, Sales Manager презентували свої пристрої для всіх присутніх. Ось як це було в однієї із команд, яку представляла Наталя Поперечна:

«Нашою командою було запропоновано збирач шерсті кота, смарт-шопер і робот-помічник. Ми не обмежилися якоюсь однією ідеєю та вирішили об’єднати всі три в один пристрій. Багатофункціональний робот-шопер спрощує життя дитини, допомагає самоорганізовуватися, ходити разом за покупками, перевіряючи якість продукції на полицях магазину. Крім того, робот прибирає за котом спеціальним пилососом».

8-chervnya-fond-profesijnyj-rozvytok-harkova-unicef-ukraine-ta-kharkiv-it-cluster-provely-navchannya-treneriv-proforiyentatsijnyh-igor-kids2it-offline1-414x259 Фонд «Професійний розвиток Харкова», UNICEF Ukraine та Kharkiv IT Cluster провели навчання тренерів профорієнтаційних ігор «Kids2IT offline»

Kharkiv IT Cluster має надію, що дуже скоро ментори проведуть цю профорієнтаційну гру в усіх куточках України, а ми їм у цьому допоможемо!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. проєкт Kids2IT, учні створюють інноваційну технологію
  2. екскурсія в офіс Люксофт
  3. Kids2it: Як розвиватись в ІТ з NIX

Коментарі