Kickbox: коробка можливостей від Adobe 

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Культура компанії націлена створити дружню та творчу атмосферу в колективі. Проте часом велика кількість «плюшок» для працівників знижує їх ефективність, люди схильні зловживати гарними речами. Тож як корпорації-гіганти все ж знаходять баланс між відпочинком та роботою своїх співробітників?

Ми розповімо, як це робить компанія Adobe. Корпоративна культура компанії побудована, перш за все, на заохоченні працівників до креативності: 

  • ніякого мікроменеджменту. В компанії вважають, що фахівець — генеральний директор своїх ідей. Тут відсутні рейтинги працівників, адже це лише знижує ефективність їхньої роботи. Менеджери виконують роль тренерів, надаючи фахівцям можливість розподілити свою роботу самостійно;
  • кожен працівник може створити власний проєкт і монетизувати його. Для цього кожному дають червону коробочку — Kickbox, у якій є інструкція до використання, ручка, таймер, записник для «поганих ідей», шоколадний батончик, подарункова карта Starbucks, а найголовніше — банківська карта, на рахунку якої 1000$. Ці гроші працівник може використати, як йому заманеться, головне, щоб це допомогло його проєкту. 

Ідея створення такої коробочки у тому, щоб показати, що кожен в Adobe має рівні можливості для реалізації власного стартапу. А якщо проєкт дійсно гідний, компанія інвестує в нього власні кошти.

Корпоративна культура згуртовує колектив, налаштовує працівників на креатив, нові ідеї та звершення. Проте важливо пам’ятати про баланс між роботою і відпочинком. Тож вводьте «плюшки» для команди обережно і з розумом =)

Чекай на нову інформацію від команди Харківського ІТ Кластера, а також ділись у коментарях в Facebook та Instagram корпоративною культурою своєї компанії!

Коментарі