Історії успіху: Майкл Делл

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Коли мрієш розпочати власну справу, важливо зважати на досвід своїх конкурентів, колег зі справи, та людей, які вже на висоті підприємництва: як вони досягли успіху, про що мріяли і як розпочинали.

Сьогодні ми розповімо тобі про засновника компанії Dell, Майкла Дела. 

З самого дитинства Майкл відрізнявся креативністю мислення і наполегливістю. Вже у 12 років Майкл створив власний аукціон марок та заробив на цьому 2000$, а у 17 років він заробив на першу машину, продаючи підписку на місцеву газету. 

Майкл зрозумів: «якщо тобі здається, що ідея хороша, то неодмінно спробуй її на практиці». Тож завжди пробуй нове, не вагайся і не бійся ризикувати.

У час, коли персональні комп’ютери набували своєї популярності, Майкл купував у дилерів IBM те, що залишалось на складах, переробляв комп’ютери і продав їх за нижчою ціною, проте якість залишалась на вищому рівні. Пріоритетом роботи Дела було піклуватись про своїх покупців і виконувати свою роботу якісно.

Згодом Майкл заснував компанію Dell, Inc. Зараз прибутки Майкла сягають понад десять мільярдів доларів!

Які якості Майкла зробили з нього успішного підприємця? 

  • впевненість у тому, що робиш, і вміння ризикувати;
  • наполегливість;
  • креативне мислення;
  • вміння передбачати можливості там, де їх немає;
  • розуміння цільової аудиторії та бажання принести людям користь.

Зараз компанія Майкла є однією з найуспішніших у світі! І все це завдяки підприємницькому хисту Дела.

Майкл молодець, будь як Майкл =) 

Чи сподобався тобі такий формат статей? Обов’язково пиши у коментарях в Facebook та Instagram свою думку. А ми вже готуємо для тебе ще більше цікавої та корисної інформації. Ставай успішним разом з нами =)

 

Коментарі