kharkiv-it-klaster-ta-kz-harkivska-oblasna-man-pidpysaly-dogovir-pro-spivrobitnytstvo

Харківський ІТ Кластер та Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» підписали договір про співробітництво

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

22 грудня 2023 року виконавча директорка Харківського ІТ Кластера Ольга Шаповал  та директор КЗ «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» Вікторія Луніна підписали договір про співпрацю.

У межах договору планується  організація інтерактивних освітніх заходів, конференцій, семінарів й інших подій, які налагодять мережевий зв’язок та обмін ідеями між провідними фахівцями ІТ-галузі й вихованцями Харківської обласної Малої академії наук.

💻 Співпраця між організаціями була плідною і до проголошення офіційного партнерства. Так, у листопаді 2023 року представники  Kharkiv IT Cluster долучилися до членів  журі на VIIІ Обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення МАН України, яка відбулася в онлайн-форматі

Важливою частиною співпраці є створення в майбутньому інкубаторів, акселераторів та інших програм для підтримки обдарованої молоді.

Фахівці з Kharkiv IT Cluster і в подальшому будуть долучатися як члени експертної комісії для роботи в наукових відділеннях і секціях на обласних етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Офіційне партнерство сприятиме об’єднанню ІТ-компаній і представників технологічного бізнесу для спільного розвитку й обміну досвідом, запровадженню ініціатив для підтримки обдарованих учнів і розвитку ІТ-напряму позашкільної освіти.

Дякуємо Харківській обласній Малій академії наук за виявлену високу довіру й беззаперечну впевненість у експертизі Kharkiv IT Cluster! Разом зможемо надати можливості для потужного старту юним науковцям Харківщини!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-upershe-doluchyvsya-do-man
  2. НАКБУ-2-min
  3. harkivskyj-it-klaster-pidpysav-memorandum-iz-mon

Коментарі