kharkiv-it-cluster-upershe-doluchyvsya-do-man

Kharkiv IT Cluster уперше долучився до Обласної учнівської науково-практичної конференції МАН, Харків

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 листопада 2023 року Kharkiv IT Cluster уперше взяв участь у VIIІ Обласній учнівській науково-практичній конференції Харківського територіального відділення Малої академії наук України, яка відбулася в онлайн-форматі. Це неймовірна співпраця, яка стала кроком у розвитку освітніх ініціатив і підтримки талановитої молоді.

Участь Kharkiv IT Cluster у VIIІ Обласній учнівській науково-практичній конференції була важливою для представників Kharkiv IT Cluster, адже представники ІТ змогли заслухати роботи дітей і надати рекомендації з експертної точки розвитку інформаційних технологій.

До членів журі конференції в секції «Інформаційні технології» від Kharkiv IT Cluster увійшли:

  • Олена Лоєнко, керівник освітнього напряму Kharkiv IT Cluster
  •  Іван Міхєєв, координатор освітніх програм ЕРАМ, Україна
  •  Олексій Леуненко, координатор освітніх програм ЕРАМ
  • Олександр Супрун, доцент кафедри медіаінженерії та інформаційних радіоелектронних систем факультету інформаційних радіотехнологій і технічного захисту інформації ХНУРЕ.

Секція «Інформаційні технології» стала місцем для презентації 11 робіт, які охопили широкий спектр тем. Від створення універсального боту для навчального процесу з використанням мови Python до застосування гейміфікації для підвищення ефективності сучасних засобів навчання — кожна робота вразила своєю унікальністю й інноваційністю.

Однією з найцікавіших робіт стало створення вебсайту школи, розглянутого як перший крок на шляху опанування професії веброзробника. Цей проєкт відображає важливість розвитку навичок учнів у сфері ІТ вже на етапі навчання.

Ще однією крутою темою стали «Зелені обчислення — концепція створення сталого й екологічно відповідального інформаційного суспільства». Це свідчить про те, що молодь розуміє важливість сталого розвитку й впровадження екологічно відповідальних підходів навіть у сфері інформаційних технологій.

Усі учасники секції отримали подарунки від EPAM, Україна.

Загалом у конференції взяли участь 128 школярів 6-11-х класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Харківщини.

Участь Kharkiv IT Cluster у конференції не лише підкреслила підтримку спільнотою освітніх ініціатив, але й стала кроком у сприянні й розвитку талановитої молоді, яка є майбутнім України.

 

Дякуємо Харківському територіальному відділенню Малої академії наук України за запрошення й співпрацю!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Praktychne-vykorystannya-IT
  2. Практичне використання ІТ

Коментарі