harkivskyj-it-klaster-pidpysav-memorandum-iz-mon

Харківський ІТ Кластер підписав меморандум із МОН

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер — спільнота, яка об’єднує понад 300 ІТ-компаній, освітніх і бізнес-партнерів задля розвитку технологічного бізнесу регіону й України. Попри виклики, ми зростаємо, бо об’єднанні цінностями, а не географією. 

Кожна ініціатива й проєкт, зокрема освітні, завжди відповідають на сучасні виклики в Україні. Саме завдяки цьому ми досягаємо успіху за сформованими ініціативами й проєктами в межах партнерства.

За 2023 ми значно посили співдію між ІТ-компаніями й закладами освіти. Завершує цей рік підписання меморандуму про співпрацю із Міністерством освіти й науки України, яке відбулося 27 грудня. Ця синергія сприятиме позитивним змінам у сферах освіти й науки, науково-технічної діяльності й інновацій.

6M8A6344-scaled Харківський ІТ Кластер підписав меморандум із МОН

«Підписання меморандуму з Міністерством освіти й науки — це стратегічний крок для Харківського ІТ Кластера в напрямі розвитку технологічної освіти й людського капіталу. Я впевнена, що спільними зусиллями ми посилимо позитивну трансформацію та розвиток освітньої екосистеми. Це необхідна умова для залучення талантів і підготовки професійних ІТ-фахівців, готових до нових викликів глобального ІТ-середовища», — зазначила Ольга Шаповал, виконавча директорка Kharkiv IT Cluster.

6M8A6117-scaled Харківський ІТ Кластер підписав меморандум із МОН

У контексті стратегічного розвитку Kharkiv IT Cluster підписання меморандуму з Міністерством освіти й науки створює важливий механізм для здійснення позитивних змін у сферах освіти, науки й бізнесу. 

Спільна місія полягає в:

 ✨ підтримці ініціатив, спрямованих на розвиток науково-технічної діяльності й інновацій, зокрема на створення умов для високоякісної підготовки фахівців на всіх рівнях освіти;

✨ активній участі у реформуванні й трансформації закладів вищої освіти, зокрема, активній участі бізнесу в Наглядових радах університетів;

✨ облаштуванні комп’ютерним та іншим обладнанням Цифрових освітніх центрів (DLC) від Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) у 22 цифрових освітніх центрах у Харкові й Харківській області.

6M8A6294-scaled Харківський ІТ Кластер підписав меморандум із МОН

«Підписання меморандуму з Харківським ІТ Кластером — це новий етап взаємодії освіти з бізнесом. Разом ми будемо сприяти розвитку сучасної технологічної освіти й сприяти інноваційному розвитку країни», — підкреслив Оксен Лісовий, міністр освіти й науки України.

Це важливе партнерство свідчить про довіру й відповідальність Kharkiv IT Cluster у втіленні стратегічних цілей на благо розвитку освітнього, наукового й технологічного потенціалу України.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-doluchyvsya-do-pilotnogo-proyektu-mintsyfry-mon-ta-eu4digitalua-onovlena-informatyka-it-studiyi
  2. SIGMA SOFTWARE UNIVERSITY ЗАПУСТИВ НОВУ ПЛАТФОРМУ SELF-PACED КУРСІВ, ЯКА ЗМІНИТЬ УЯВЛЕННЯ ПРО САМОНАВЧАННЯ
  3. UKRSIBBANK

Коментарі