Kharkiv IT Cluster запустив оновлення додатку IT Loyalty 3.0

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Новий апдейт додатку IT Loyalty 3.0 “Інсайдер” вже доступний для мобільних платформ Android  та IOS. 

З розвитком програми лояльності від Харківського IT Кластеру з’явилася потреба у новому функціоналі, тож команда розробників ITOMYCH STUDIO переглянула інтерфейс мапи та екрану з контактами партнера. Нова UX-концепція має на меті створити повноцінний гід по закладам, що є партнерами IT Loyalty

Отже, зараз користувачі можуть отримувати інформацію про цікавий їм заклад: адреса, розмір знижок, фото інтер’єру, а також ділитися з друзями координатами локації.

Ще однією знаковою подією для IT Loyalty стало приєднання до програми авіакомпанії Turkish Airlines. У якості партнерів долучилися також “Блек&Байк”, мережа закладів “Family”, “KISKIS NAILS”, а також фітнес-клуб “ТЕТРА”.

Останнім часом платформа приваблює все більше людей, Так, наприклад, 56 користувачів відвідали концерт гурту “АНТИТІЛА” зі знижкою, а охочі подивитися фільм у  “Планеті Кіно” скористалися майже 800 промокодами, отриманими у додатку IT Loyalty.

Цифрова система лояльності IT Loyalty від Kharkiv IT Cluster – це індикатор рівня технологічності Харкова, вона є повністю віртуальною, не має фізичних носіїв і продумана до найменших деталей. Над створенням платформи працюють команди Kharkiv IT Cluster і ITOMYCH Studio.

З IT Loyalty від Kharkiv IT Cluster Харків розвивається як високотехнологічне місто майбутнього.

Слідкувати за новинами можна на Facebook сторінці проекту

Коментарі