Kharkiv IT Cluster відзначив 4-й День народження

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster відзначив 4-й День народження: 58 учасників, 35+ партнерів, понад 50 реалізованих проектів та охоплення у 30% IT ринку регіону.

ТОПи провідних компаній регіону, університети, експерти галузі, партнери і однодумці стали гостями IT Community Meetup, який пройшов 11 липня в Superior Golf & Spa Resort.

На гостей чекали тест-драйв автомобілів від партнерів заходу, гра у гольф, нетворкінг, а також підсумки діяльності Кластеру та його плани з розвитку IT-екосистеми регіону на найближчі роки.

Харківський IT Кластер реалізував 50 проектів за чотирма напрямками: освіта, міжнародне позиціонування Харкова як IT-локації, розвиток інфраструктурних проектів, а також цінність для компаній-учасників.

Особливу увагу він приділяє освіті та зміцненню інтелектуального потенціалу галузі. Це проекти Kids2IT, масштабний Міжнародний освітній форум NewEdu: Tech in Focus, який виступив майданчиком для комунікації бізнесу, держави і освітніх установ різних рівнів, а також проект Open IT.

Кластер також провів дослідження ринку Kharkiv IT Research. Результати минулорічного дослідження дали ефект.

“Завдяки тому, що ми отримали конкретні цифри, Харківська IT індустрія стала центром уваги міжнародних партнерів, а USAID вже готові надавати грантову допомогу в розмірі 43 млн. $.”, зазначила виконавчий директор Кластеру Ольга Шаповал

Наразі він продовжує Kharkiv IT Research 2.0, результати якого представить в листопаді цього року.

За ці 4 роки Кластер став єдиним голосом IT-індустрії на національному та міжнародному рівні. Власне, навколо цієї ідеї і об’єдналися 6 компаній регіону і заснували Kharkiv IT Cluster у 2015 році. Підтвердження тому регулярні зустрічі з іноземними дипломатами, а також комунікація з державною владою на найвищому рівні.

У масштабах міста він бере участь в інфраструктурних проектах, зокрема, в реалізації концепції Smart City. Крім цього, залишається актуальною і захисна функція та допомога компаніям в питаннях взаємодії з контролюючими органами. IT-компанії в його складі мають доступ до цілодобової підтримки юристів.

Отже, Kharkiv IT Cluster впевнено рухається до того, щоб зробити Харків містом майбутнього і стати серцем high-tech індустрії сильної та розвинутої України.

Коментарі