V International Educational Forum NewEdu: “+20: Tech in Focus”

Категорії:

NEW EDU – це міжнародний освітній форум, створений для покращення та модернізації освітнього рівня у країні, обміну досвідом між освітянами різних держав та презентації Харкова як освітньої локації №1 в Україні.

Мета форуму – створення простору нового мислення на основі базових сучасних принципів осмислення майбутнього (futures literacy), Форсайт-грамотності (foresight literacy) і світової практики освітнього форсайта для розробки нових підходів до розв’язання питань в сфері освіти, професійної підготовки та кадрового забезпечення регіону в горизонті розвитку +20 років.

Дата проведення: 2-3 квітня 2020 р.

Місце проведення: UNIT. City Kharkiv

Очікувана кількість учасників: 600+

NEW EDU орієнтований на представників середньої та вищої освіти України, а також, на молодь регіону. Це площадка, для формування нових методів освітнього процесу, проведення networking між освітою та бізнесом і залучення студентства до розвитку комунікації з майбутніми роботодавцями. 

Одночасно форум проходить за чотирма треками:

Трек 1.

Future councils: круглі столи, дискусійні площадки, майстер-класи.

Трек 2. 

Future labs. Відкрита форсайт-лабораторія в трьох потоках.

Трек 3. 

Future learning. Вступний курс по форсайт-технології як моделі переговорного майданчика для розробки версій прийняття рішень, пов’язаних з довгостроковими інтересами різних груп.

Трек 4.

Future educations. Виставка-презентація вищих навчальних закладів та компаній-партнерів.

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: