Kharkiv IT Cluster відсвяткував 4-й День народження концертом

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Вперше музиканти з різних IT-компаній зібралися на одній сцені і зіграли авторські пісні на сцені Літопарку. Вдень вони пишуть код, спілкуються з замовниками, закривають таски, а вечорами дають волю творчості і грають музику. Так серед харківського IT community з’явилися професійні музичні групи. Це Bangton, Green Milk Company, GumBeat, Камера Спостереження, Ніцше Плакав, Skyward Rose, VIA.

DSC_6027 Kharkiv IT Cluster відсвяткував 4-й День народження концертом

Захід зібрав понад 1500 відвідувачів і став наймасовішим івентом Кластера за останній час. Відвідувачі приходили сім’ями, і поки дорослі відпочивали і слухали музику, діти проводили час на окремому майданчику. Для них партнери приготували цікаву програму.

Концерт супроводжувався розіграшем призів від партнерів на базі технологічної платформи програми лояльності Кластера IT Loyalty. Кожен гість міг завантажити додаток, отримати купон з номером і шанс стати переможцем розіграшу.

Навіть через 4 роки з дня заснування Харківський IT Кластер продовжує бути центром IT-екосистеми регіону. Він відкритий для найсміливіших ініціатив, реалізує освітні, інфраструктурні та іміджеві проекти, створює навколо себе ком’юніті, залучатися до якого може кожен.

DSC_5787 Kharkiv IT Cluster відсвяткував 4-й День народження концертом

Концерт IT BANDS JAM —  наочна демонстрація того, що IT індустрія зосередила навколо себе талановитих людей, які постійно розвиваються не тільки професійно, а й творчо. Це частина іміджу Харкова, як креативного і багатогранного Техноміста. IT BANDS JAM згодом стане частиною великого проекту.

На сцені грали музиканти з компаній-учасників Кластеру: Academy Smart, Ciklum, SoftServe, а також компанії Ascendix Technologies, DB Best, Dev-Pro, Docupace, Epam, Fibergrate Digital, Gem4me, Globallogic, MedeAnalytics, Megacom, MotionPipe, MobiDev, Sreda Digital, Truver.

Kharkiv IT Cluster дякує партнерам, які допомогли зробити свято ще більш яскравим і насиченим: General Partner Авантаж, а також партнери Turkish Airlines, Європейський квартал, Kidsdream і Освітній простір “Гравітація”, Тетра, Арсенал страхування.

DSC_5865-1 Kharkiv IT Cluster відсвяткував 4-й День народження концертом

 

Коментарі