IT Bands JAM — щорічний фестиваль авторської музики від компаній Харківського IT Кластеру

Категорії:

IT Bands Jam – музичний голос харківського IT

Щорічний фестиваль авторської музики від компаній Харківського IT Кластеру.

Стратегічний напрям – популяризація Харкова як ІТ локації.

Вдень вони пишуть або тестують код, спілкуються з замовниками, а ввечері репетирують і грають. Так можна охарактеризувати хобі представників IT ком’юніті.

Харківський IT Кластер заклав традицію – в липні, напередодні свого Дня народження, проводити фестиваль, де виступають музиканти з харківських ІТ компаній.

Перший концерт відіграли 8 команд. На майданчику ЛЕТОПАРКу вони зібрали більше 1500 харків’ян і гостей міста, і це тільки початок.

Це групи

  • Bangton
  • Green Milk Company
  • GumBeat
  • КН Камера Спостереження
  • NikkiLodeon
  • Ніцше Плакав
  • Skyward Rose
  • VIA Music Group

Мета проекту

IT Bands Jam покликаний продемонструвати, що в харківських IT компаніях працюють багатогранні особистості. Вони досягають успіху в професіях, але і не забувають про хобі – хорошу музику. Грають в різних стилях і форматах. Хтось вважає за краще драйв і ритм, хтось музику важче, але що однозначно – вони пропонують слухачеві тільки якісний продукт.

Milestones

Перший фестиваль відбувся 6 липня 2019 року в ЛЕТОПАРКу.

Надалі фестиваль буде проходити щорічно на початку липня. Концертна програма формується за 1-2 місяці. Організатори відкриті до нових пропозицій, адже з кожним роком з’являються нові колективи. Головна умова – щоб хоча б один музикант з групи працював в IT компанії Харкова.

Музиканти не нудьгують протягом року: хтось записує альбоми, хтось виступає з концертами, і це Харківський IT Кластер розглядає як підтримку фестивалю.

В майбутньому Харківський IT Кластер націлений масштабувати цей фестиваль до інтернаціонального рівня. IT Bands Jam стане частиною великого галузевого форуму за участю професійне ком’юніті з усього світу. У денній програмі – панельні дискусії, а вечорами – нетворкінг під приємну музику, яку пишуть і грають саме в Харкові.

 

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: