PUET_Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster & ПУЕТ: співпраця для якісної підготовки майбутніх ІТ-спеціалістів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 квітня 2023 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі (ПУЕТ) відбулась зустріч ректора, викладачів кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій, студентів спеціальності Комп’ютерні науки ступеня бакалавра та магістра із координаторкою освітніх проєктів Kharkiv IT Cluster Оленою Лоєнко.

Меморандум про співпрацю між Kharkiv IT Cluster та Полтавським університетом економіки і торгівлі був підписаний ще перед початком 2023 року, за цей час студенти ПУЕТ та викладачі активно брали участь в освітніх проєктах Kharkiv IT Cluster.

За період співпраці Kharkiv IT Cluster з Полтавським університетом економіки і торгівлі було проведено ряд заходів, спрямованих на реалізацію головних напрямків Меморандуму, зокрема:

  • формування спільного бачення та позицію освітньої, наукової та бізнес-спільноти щодо проблематики розвитку інформаційних технологій на регіональному, національному та міжнародному рівнях, та пошуку способів їх вирішення;
  • забезпечення методичної та інформаційної підтримки учасників у IT сфері;
  • розробка та реалізація спільних програм та проєктів щодо підготовки фахівців у сфері IT технологій;
  • організація та проведення спільних публічних заходів;
  • навчання та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у напрямку застосування інформаційних технологій тощо.

Під час візиту Kharkiv IT Cluster до Полтавського університету економіки і торгівлі відбулася зустріч з ректором Олексієм Олексійовичем Нестулею, на якій було обговорено основні вектори співпраці у 2023 році, пріоритетним завданням якої є в першу чергу вдосконалення якості IT освіти у ЗВО та взаємодія ЗВО з ІТ-компаніями.

Олена Лоєнко, керівник освітнього напрямку Kharkiv IT Cluster, розповіла про розвиток ІТ індустрії в 2023 році та подальших роках. Результатом зустрічі стали обговорені нові траєкторії співпраці, а також заплановані ряд заходів, спрямованих на розвиток та вдосконалення навчального процесу для студентів освітньої програми Комп’ютерні науки ПУЕТ.

Kharkiv IT Cluster вдячний Полтавському університету економіки і торгівлі за активну співпрацю з представниками бізнесу та удосконалення процесу навчання майбутніх ІТ-спеціалістів. Kharkiv IT Cluster впевнений, що сумісна праця робить вагомий внесок в розвиток ІТ-галузі!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. kharkiv-it-cluster-pidpysav-memorandum-pro-spivpratsyu-z-natsionalnym-universytetom-poltavska-politehnika-im-yuriya-kondratyuka
  2. меморандум про співпрацю з Полтавським університетом економіки і торгівлі
  3. Меморандум

Коментарі