довг-min (1)

Kha Talents: як минув фінал проєкту

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер, за ініціативи Опікунської ради УАЛ і за підтримки генерального партнера ІТ-компанії INSART, спільно з консалтинговою агенцією Strategy Area, юридичною компанією ILF, БО БФ «СпівДія» і БО БФ «Харків з тобою» , провели проєкт для школярів — Kha Talents.

5 неймовірно продуктивних тижнів проєкту вже позаду й ми з нетерпінням хочемо поділитися з вами результатами. Наші учасники дуже довго чекали фінал проєкту й старанно готувалися до нього.

Ми розкажемо про:

✔️Kha Talents;
✔️результати проєкту;
✔️останню зустріч Kha Talents;
✔️презентацію проєктів учасників;
✔️наших партнерів.

Kha Talents — це проєкт для підлітків, яким не сидиться на місці, коли справа стосується розвитку. Головна мета проєкту — показати учасникам їхній власний потенціал, допомогти в розкритті soft skills і познайомити їх навичками, які стануть мастхевом у майбутньому.

«Щодня ми стаємо новою людиною. Будь-яке навчання прискорює цей процес, коли ви застосовуєте набуті знання в реальному житті» зазначив Василь Солощук, Founder, Managing Member, Chief Executive Officer at INSART, генеральний партнер проєкту.

Результати проєкту

Упродовж 5 тижнів, 50 учасників з 5 команд наполегливо працювали й готували соціально-важливі проєкти під наглядом менторів. 42 з них не зійшли з дистанції Kha Talents🔥
На початку проєкту ми розглянули 103 заявки від ініціативних підлітків, які прагнуть змінюватися й розвиватися щодня. Нам виявилося не до снаги встояти перед палаючими очима учасників, отож ми збільшили кількість учасників для командних проєктів і вигадали ще один рівень доступу до проєкту, на який потрапили всі зареєстровані. На цьому рівні учасникам були доступні TEDx-вебінари, зустрічі з представниками університету й ще декілька бонусів🤭
15 грудня відбулася фінальна зустріч Kha Talents — презентація проєктів від команд!

Результати проєкту в числах:

  • 5 тижнів проєкту
  • 5 online-зустрічей у форматі TEDx
  • 5 додаткових майстер-класів для учасників 2-го рівня
  • 3 зустрічі з представниками університетів
  • 22 спікери
  • 103 реєстрації
  • 5 команд
  • 2 рівні доступу
  • 50 учасників у командах

Про проєкти

Команда №1

Znimok-ekrana-2023-12-15-161831-min-414x193 Kha Talents: як минув фінал проєкту

Команда «Tolerance In Action» під наглядом менторки Поліни Кошарної, співвласниці й голови наглядової ради сімейної компанії Suziria Group, засновниці найбільшої всеукраїнської мережі зоомаркетів MasterZoo, створили проєкт «Толерантність». Метою проєкту є підвищення обізнаності в темі толерантності в суспільстві.
Учасниками вже було розроблено декілька плакатів, які демонструють толерантність в дії, які побачили світ не тільки в соціальних мережах, але й на стінах Холодногірської бібліотеки!

Команда №2

Znimok-ekrana-2023-12-15-163700-min-414x203 Kha Talents: як минув фінал проєкту

Під наглядом менторки Світлани Яковлєвої, Edu Programs & Events Coordinator Kharkiv IT Cluster, команда «HeartSync» працювала над проєктом «ComPawsion». Мета проєкту — знайти домівки для тварин і створити неповторний ритм співіснування між людьми та їхніми новими вихованцями. Для цього учасники розробили прототип додатка, схожий на «Тіндер» для тваринок.

Команда №3

Znimok-ekrana-2023-12-15-165102-min-414x180 Kha Talents: як минув фінал проєкту

Разом із менторкою Сніжаною Горні, Edu Programs & Events Coordinator Kharkiv IT Cluster, команда «Сонні Майстри» створили «Sleepchecking» — мобільний додаток для відстежування сну. Його мета — допомогти як можна більшій кількості людей налагодити режим сну, його якість і цим самим підвищити працездатність і здатність засвоювати новий матеріал, вчитися; покращити самопочуття, настрій і ще дуже багато аспектів, на які впливає сон.

Команда №4

Znimok-ekrana-2023-12-15-171104-min-414x174 Kha Talents: як минув фінал проєкту

З менторкою Марією Рудинською, Edu Programs & Events Coordinator Kharkiv IT Cluster команда «Поклик» розробили проєкт «Open door». Його мета — допомога абітурієнтам у виборі навчального закладу, який найбільш підходить саме їм. Команда створила прототип сайту й соціальні мережі, які активно розвиваються.

Команда №5

Znimok-ekrana-2023-12-15-172702-min-414x170 Kha Talents: як минув фінал проєкту

Команда «Protectors of the furry ones» разом з менторкою Валерією Глущенко, Edu Programs & Events Coordinator Kharkiv IT Cluster, розробили соціальний проєкт «Patrol4homeless». Мета проєкту — створення притулку для тварин й управління ним для гарантування їхньої безпеки, забезпечення належного догляду й пошуку нових домівок, а також просування свідомого й відповідального ставлення до тварин серед громадськості.

Хочеш більше дізнатися про проєкти наших учасників? Переглядай фінал Kha Talents за посиланням!

YouTube

Сертифікати учасників проєкту можна переглянути тут.

Експерти

Учасники презентували свої проєкти експертам, які високо оцінили їх роботи, дали свої рекомендації та надихнули не зупинятися.

Prezentatsiya-Kha-Talents-final-min-414x233 Kha Talents: як минув фінал проєкту

Дякуємо Надії Савинській, виконавчій директорці БО БФ «Співдія», Ользі Кравчук, менеджерці проєктного навчання, IT Generation at Sigma Software, Катерині Зибіні, Trainer, Junior L&D specialist at Sigma Software, Марку Барлєту, UX/UI дизайнеру, власнику дизайн агенції BASA за те, що змогли долучитися до заходу й надати важливі рекомендації.

Дякуємо партнерам проєкту:

Міністерству цифрової трансформації України, Департамент цифрової трансформації Харківської міської ради, Дія.Бізнес І Полтава, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, МістоХаб, Інститут релігії та суспільства УКУ, DrivED, Intellias, Webspark, GlobalLogic, SEVENPRO, BASA, Sigma Software, Veramed, IT-Jim, SUZIRIA, Library for All, KA Group.

Prezentatsiya-Kha-Talents-final-1-min-414x233 Kha Talents: як минув фінал проєкту

Також наприкінці проєкту ми перевірили, як учасники засвоїли інформацію з вебінарів, за допомогою тестування у Kahoot. Дякуємо нашим партнерам за подарунки переможцям тестування, а саме ІТ-компаніям Sloboda Studio, SoftServe, Quantum, Academy Smart і банку «Восток».

Відгуки учасників

Анастасія Іванова:

«Я дуже дякую всім, хто брав участь у проєкті, й особливо учасникам. Я знайшла багато крутих однодумців, люблю кожного, з ким вдалося поспілкуватися. Це все дуже класний досвід. За 5 тижнів, а це немалий термін, між нами навіть з’явилися локальні жарти! Kha Talents на якийсь момент став другою сім’єю, комфортно й «по-домашньому». Звісно, всі були дуже тактовними, ввічливими, а головне ми швидко знайшли спільну мову, — Софія Плеханова.
«Я вражена тим, як різні люди можуть ділитися ідеями й інсайтами, і це дійсно заохочує думати ширше й бачити можливості в будь-якому аспекті життя. Я захоплююся безліччю цікавих спікерів, адже кожен з них має власну неймовірну історію та унікальний погляд на світ».

Анастасія Коваленко:

«Гарна атмосфера, анекдоти, і подання важливої інформації простою мовою, тому все було зрозуміло (дякую за це всім спікерам)».

Олександра Ярещенко:

«Я дуже задоволена участю в проєкті. У нас було круте ком’юніті, з яким можна було обговорити питання. Координатори проєкту, Уляна й Аліна, завжди швидко й повноцінно допомагали, і переживали за нас. Від них весь час була шалена підтримка. Ментори давали дуже цікаву інформацію, яка неодмінно знадобиться в дорослому житті. Хочу всім подякувати за таку зацікавленість у цьому проєкті».

Кіра Руденко:

«Це найкращий проєкт, у якому я взяла участь! Я не лише отримала важливу інформацію та досвід, але й знайшла багато друзів) Не шкодую, що зареєструвалася!».

Софія Таргонська:

«Це були найпродуктивніші 5 тижнів у моєму житті. Я дуже вдячна Kharkiv IT Cluster і команді, яка працювала з нами, що допомогли мені відкритися новим людям, знайти нових друзів, багато нових знань і цікавого досвіду».

Єва Смелянська:

«Я абсолютно не шкодую, що взяла участь у цьому проєкті. Я дізналась багато нового, мені було цікаво слухати всіх спікерів. І в мене з’явилась можливість попрацювати над проєктом на дуже важливу соціальну тему, хоча на початку я взагалі не уявляла, як це зробити. Це були дуже корисні тижні!».

Богдана Булик:

«Дякую за таку можливість, а саме за можливість пройти певний період навчання у Kha Talent’s. Це чудова можливість прокачати свої скіли, як у лідерстві, так і у роботі з командою. Тому щиро дякую, за таку можливість 💖».

Анастасія Іванова:

«Враження від участі у цьому захопливому проєкті просто неймовірні! Для мене, це було не лише заходом, але й справжньою подією, що запам’ятовується. Величезна подяка за можливість виявити та розвинути свої таланти. Проєкт Kha Talents став важливим кроком для мене у відкритті своїх можливостей та розширенні горизонтів. Завдяки цьому проєкту я зрозуміла, наскільки важлива командна робота та творчий підхід до розв’язання дорослих питань та завдань. Організаційний процес та взаємодія з учасниками були на високому рівні. Ваша турбота про наше комфортне перебування в проєкті додала цілковитий комфорт та задоволення від участі. Цей проєкт — це не просто навчання, а справжня подорож у світ власного потенціалу та творчості. Я вражена тим, наскільки можна досягти, коли об’єднуються таланти та ідеї різних людей. Дякую вам за незабутню можливість бути частиною Kha Talents. Цей досвід назавжди залишиться в моєму серці та стане важливим етапом у моєму особистому та професійному рості».

Дякуємо усім, хто долучився до проєкту розвитку талантів: учасникам, співорганізаторам, менторам, спікерам та експертам.

До зустрічі на заходах Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. довгий-min

Коментарі