Kha Talents: як минув перший тиждень справжніх талантів?
Ось і залишився позаду перший тиждень навчання талановитих підлітків разом із Kha Talents. Він був насичений на нові знання, знайомства й пригодами.
День 1. Понеділок
13 листопада учасники обох рівнів проєкту зустрілися на TEDx-вебінарі «Творчий підхід і мислення категоріями інновацій». На наших талантів вже чекали три спікери..
🗣️Спікерка №1: Тетяна Орлик — керівниця програм Library For All в Україні, Forbes 30 до 30, експертка з читання.
🌟Зустріч одразу почалася із сюрпризів: Тетяна анонсувала розіграш книжок для наших юних геніїв. Переможців буде аж три, і кожному з них буде обрана книжка під особисті вподобання. 🌟
Окрім цього, Тетяна розповіла:
- як читання врятувало її життя?
- У чому полягає техніка ШПО (широта, простота й оцінювання)?
- Чому читати надзвичайно важливо для розвитку творчого мислення?
- Чи можна книжки рекомендувати? Впевнені, ти ще не чув тому такого обґрунтування🤔
💫Під час Q&A учасники поговорили з Тетяною про книжки, життєвий шлях, як знайти себе й навіть про програму обміну FLEX.
🗣️Спікер №2: Даніїл Шляхов — директор Veramed Ukraine.
Даніїл Шляхов розповів учасникам про системне мислення. Як одна дія може вирішити хід усього життя? 🤯
Системне мислення оточує нас усюди: у повсякденному житті, роботі, навчанні, й навіть природі. Хочеш дізнатися, чим системне мислення відрізняється від лінійного, навіщо його розвивати і як? Ми обов’язково залишимо посилання на запис зустрічі😉
Якщо ти не знаєш, як пов’язати мультивсесвіт, системне мислення й факт наявності (чи відсутності) вибору, то не забудь переглянути Q&A-сесію з Даніїлом Шляховим😯
🗣️Спікер №3: Марк Барлєт — UX/UI дизайнер, власник дизайн агенції BASA.
🔥Марк Барлєт завершував понеділковий TEDx. Він розповів про шлях пошуку себе, мистецтво спроб, парадигму бачення життя, і як він перейшов від питання «Що робити?» до «Як робити?». До речі, це саме той випадок, коли словами надто важко переказати все, що було сказано. Тож, можливо, тобі слід спробувати подивитися запис, щоб через широту й простоту дати власну оцінку розповіді про дизайн мислення, мистецтво спроб і помилок, та як НЕ знайти себе.
Без питань Марка, звісно ж, не відпустили🥸 Ми продовжили говорити про пошук призначення, саморозвиток, а ще спробували пофілософствувати про квантове безсмертя. Вибір усе ж є?
Перший TEDx-вебінар видався напрочуд цікавим і захопливим. Віримо, що далі — більше! Як і обіцяли, ми не можемо не поділитися з тобою записом:
Дякуємо нашим спікерам за те, що вони вкладають свої дари в майбутнє нашої країни🤗
День 2. Вівторок
Уже наступного дня ми розповіли учасниками другого рівня про деталі й вимоги щодо проєктів, розподілилися на команди й познайомилися з усіма менторами: Поліною Кошарною — співвласницею і головою наглядової ради сімейної компанії Suziria Group, Світланою Яковлєвою — Edu Programs&Events Coordinator Kharkiv IT Cluster, Сніжаною Горні — Edu Programs&Events Coordinator Kharkiv IT Cluster, Марією Рудинською — Edu Programs&Events Coordinator Kharkiv IT Cluster і Валерією Глущенко —Edu Programs&Events Coordinator Kharkiv IT Cluster.
З цієї зустрічі почалася подорож довжиною в 5 тижнів. Саме з неї стартувала робота учасників над спільними проєктами, яким так кортить побачити світ! Команди обрали дні й час своїх зустрічей, тому вже зараз ми маємо змогу побачити перші плоди праці😍
Гарний початок — запорука успіху. Бажаємо учасникам творчої наснаги!
День 3. П’ятниця
Перші зустрічі команди — процесія, яка завжди хвилює, тож питань «Як…» в учасників виникло багацько.
- Як організувати роботу в команді?
- Як згуртуватися?
- Як прийти до консенсусу?
- Як уникати конфліктів та як вирішувати їх?
На щастя, уже в п’ятницю, наприкінці першого тижня проєкту, Kharkiv IT Cluster разом із компанією SevenPro провели вебінар «Командна робота без плутанини: як зробити роботу в команді зручною».
🗣️Спікер: Єгор Єрьомін — Android developer, Project Manager SevenPro.
У межах вебінару ми з’ясували:
✔️які відмінності стартапу від великого проєкту?
✔️Яким чином відбувається взаємодія між командами чи їх частинами?
✔️Що таке команда й хто до неї належить?
✔️Які роль та обов’язки проєктного менеджера?
✔️Які існують менеджерські позиції?
✔️Методології менеджменту: призначення й різновиди
✔️Чому англійська необхідна для командної роботи?
Урешті-решт, учасники отримали відповідь на головне питання зустрічі: «Як зробити роботу в команді зручною, щоб вона полегшувала роботу для всіх?»
😇Ми не один раз наголошували для наших геніїв: «Допитливість — величезний крок до успіху!». Отож, чи варто казати, що спікер не встигав відповідати на питання, бо вони не закінчувалися?
Щиро вдячні спікеру Єгору Єрьоміну й компанії SevenPro за знання й досвід, якими вони діляться з нашими талантами! Виховуймо покоління геніїв разом 🌞
А на учасників проєкту Kha Talents тим часом уже чекає новий тиждень. Що він їм принесе? Дізнаємося незабаром ⚡
Нагадуємо, що генеральним партнером проєкту є ІТ-компанія INSART.
Організатори проєкту: Харківський ІТ Кластер спільно з Опікунською радою Української академії лідерства Харків, IT-компанією INSART, консалтинговою агенцією Strategy Area, юридичною компанією ILF, БО «БФ «СпівДія» і БО «БФ «Харків з тобою».
Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023
Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах: