Kha Talents: як минула перша зустріч з учасниками проєкту

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

9 листопада Kharkiv IT Cluster спільно з партнерами офіційно відкрили проєкт Kha Talents, спрямований на розкриття потенціалу учасників, знайомство їх із важливими навичками майбутнього й на розвиток гнучких навичок.

Участь у заході взяло понад 80 школярів із Харкова й Харківської області, а також Львову, Дніпра, Києва й інших великих і маленьких населених пунктів України. Ми побачили, як учасники зустрічі палають бажанням розвиватися й творити нове майбутнє нашої держави.

Про що поговорили на зустрічі?

  • Що таке Kha Talents?
  • Яка мета проєкту?
  • Що чекає на наших учасників: структура й таймлайни Kha Talents?
  • Як і де відбуватиметься комунікація під час проєкту?

Як минула зустріч дивіться за посиланням.

Які зміни відбулися напередодні?

Коли ми займалися розробкою Kha Talents, то планували відібрати з усіх учасників тридцятку тих, хто б пройшов конкурсний відбір, міг відвідувати наші зустрічі й працювати в команді над соціально-важливим проєктом, проте кількість реєстрацій і мотиваційних листів учасників приголомшили всіх…

За два тижні ми отримали понад сто реєстрацій від амбіційних підлітків, які не пройшли повз можливості змінити своє життя на краще. Ми не змогли встояти перед їх бажанням розвиватися, а тому внесли дві значні корективи в наші плани:

  • розділили Kha Talents на два рівні: кожен, хто зареєструвався, але за результатами відбору не потрапив на розробку командних проєктів, автоматично потрапляє на перший етап Kha Talents й отримує доступ до 5 інтерактивних вебінарів у форматі TEDx і до зустрічей з представниками університетів.
  • Збільшили квоту на учасників і відібрали аж 55 талановитих школярів на другий етап проєкту, які зможуть відвідати усі зустрічі й уже цього тижня познайомитися зі своїми командами й менторами.
Генеральним партнером проєкту є ІТ-компанія INSART.
Василь Солощук, CEO компанії INSART, привітав учасників, наголосивши:

«Зараз ми живемо в такому світі, який часто описують абревіатурою VUCA: він мінливий, невизначений, складний і неоднозначний. А в останні роки навіть кажуть, що на зміну VUCA-світу прийшов світ BANI – ще більш швидкий, складний і непрогнозований. Світу BANI притаманна крихкість, тривожність, нелінійність й незбагненність. Такий світ вимагає від нас уникати традиційних, застарілих засобів і підходів до лідерства, до управління й повсякденної роботи. Саме тому ми вирішили запустити проєкт Kha Talents, який подарує вам ті навички, які так необхідні в цьому світі постійних змін. Ці навички допоможуть стати на шлях лідерства, підприємництва, взяти відповідальність за своє життя у свої руки, а може навіть і за життя інших людей. І якщо хтось після цього проєкту захоче стати підприємцем чи запустити свій стартап, то особисто я буду вважати, що ми досягли мети Kha Talents. Ви — майбутнє нашої України. Успіхів вам!»

Також долучилася до привітань і Ольга Шапран, засновниця й CEO Strategy Area, авторка програми проєкту. Під час промови вона донесла до слухачів три головні меседжі:
  1. підлітковий вік — найкращий час для самовдосконалення. З роками людина має все більше й більше соціальних ролей, а разом з ними – все менше часу на себе і свій розвиток. Тож схопитися за можливості, які надає Kha Talents, було однозначно правильним рішенням.
  2. Життєві та професійні стратегії відзеркалюють одна одну. Вже зараз учасники проєкту мають можливість отримати навички майбутнього, імплементувати їх у свої життя й неодмінно побачити результат під час побудови кар’єри.
  3. Світ змінюється надзвичайно швидко. За життя людина випробовує себе в 6-8 професіях, і ця тенденція лише набирає оберти. Наша команда робить усе можливе, щоб кожен учасник Kha Talents отримав від цього проєкту максимум, і міг використовувати набуті знання впродовж усього життя, у будь-якій сфері діяльності, змінюючи світ на краще.
Співавторка Kha Talents, виконавча директорка БО БФ «Співдія», Надія Савинська, підтримала своїх колег.

Надія розповіла, що за будь-яким неперевершеним результатом стоять титанічна праця людей, команд, ідеологів і натхненників і купа використаних ресурсів: як фінансових, так і людських. Усі рухи у світі відбуваються завдяки прекрасним людям, які вміють об’єднуватися заради спільної мети. Ця співдія між людьми гарантує успіх. Надія, як і всі ми, сподівається, що гнучкі навички, які учасники отримають на цьому проєкті, допоможуть комунікувати й знаходити спільну мову заради прогресу. Окрім цього, надзвичайно важливо розуміти з ким можна розділити свій шлях до успіху. Уже зараз у чаті спільноти Kha Talents не вщухають обговорення на безліч різноманітних тем. Ми віримо, що тут ми створимо ком’юніті, з яки досягненмо багато пригод і перемог.

Про Kha Talents

Нагадуємо, що Kha Talents — це проєкт для амбітних підлітків, які впевнено крокують до успіху. Його головна мета — розкрити потенціал учасників, розвинути soft skills і познайомити їх із важливими навичками майбутнього.

Під час проєкту на учасників чекають такі основні активності:
photo_2023-11-15_08-55-05-414x233 Kha Talents: як минула перша зустріч з учасниками проєкту

Організатори проєкту:
Генеральний партнер проєкту ІТ-компанія INSART.
Організатори проєкту: Харківський ІТ Кластер за ініціативи Опікунської ради Української академії лідерства Харків.
Авторка програми проєкту: Ольга Шапран, Strategy Area.
Співавтори програми проєкту: Савинська Надія, БО «БФ «СпівДія», Гавриш Тетяна, ILF, Маркевич Ірина, БО «БФ «Харків з тобою», Василь Солощук, INSART.
Партнер проєкту: онлайн-платформа DrivEd.space.

Талановита молодь змогла здивувати нас своєю активністю ще на першій зустрічі, тож ми впевнені, що на них чекає успіх як на проєкті, так і в житті! Стеж за новинами, щоб дізнаватися про все першим💫

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Kha Talents_site (4)-min

Коментарі