Junior Club: як пройшов перший модуль закритого клубу?

Junior Club: як пройшов перший модуль закритого клубу?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сьомий вебінар

22 листопада у рамках проєкту Junior Club пройшов уже сьомий вебінар. Для учасників це була одна з найголовніших зустрічей у клубі. Саме на ній відбулося переведення на другий модуль усіх, хто відповідально поставився до навчання, відвідав усі вебінари та брав активну участь у Speaking Club.

Учасники радо поділилися своїми враженнями від першого модуля, розказали, які лекції запам’яталися найбільше та чи вдалося вже втілити в життя отриманні знання та стати більш впевненими в собі.

Сюрпризом для учасників було знайомство з адміністраторкою Telegram-каналу IT Student by Kharkiv IT Cluster, яка розповіла про алгоритми ведення каналів, як народжуються нові рубрики та що постити, щоб натрапити на цільову аудиторію. Учасникам було запропоновано також проаналізувати канал і надати свої рекомендації, щодо того, як утримати аудиторію, які хештеги використовувати та з якою періодичністю публікувати нові рубрики.

Ми у захваті від команди, яка продовжує свій шлях до самовдосконалення та переходить на другий модуль вебінарів, і бажаємо їм легкого навчання та наснаги.

Учасники поділилися з нами враженнями від першого модулю зустрічей:

«Для мене всі лекції було максимально цікавими й інформативними. Особливо важливими були рекомендації спікера, який пояснював, як мотивувати команду й себе під час проєкту. А на минулій зустрічі (Етика листування) був найемоційніший спікер — вона приваблювала своїм діалогом з нами та прикладами, які наводила із власного досвіду», — каже Сергій.

«Круто! Деякі лекції цікавіші, деякі менш цікаві, але всюди багато корисного матеріалу, знання які можна використовувати не лише в професійній сфері й не лише айтівцям. Відкрила для себе рівні в айті (від трейні до сеньора). Ця інформація була новинкою, хоч і раніше розумілася на цьому в загальних рамках. Якоїсь певної мети не було. Тільки розібратися у сфері айті й цікавинках, дрібничках та аспектах цієї діяльності. Але ми ще в процесі😍», — поділилася думками Вероніка.

«Дуже сподобалася лекція про софт скіли та про листування. Крім цього ще на Speaking Club я відкрив для себе нові слова. Став більш відкритим у спілкуванні, дізнався інформацію, яка знадобиться у майбутньому», — сказав Клим.

«Сподобався формат не зовсім формального спікінгу. Завдяки зустрічам я тепер більш впевнено спілкуюся з викладачами, не боюся висловлювати свою думку й бути активною у групі», висловилася Еліна.

Ще було дуже багато приємних слів від учасників клубу, за що ми дуже вдячні, адже це мотивує працювати ще плідніше. Попереду ще два модулі, де буде купа нової інформації, цікавих інтерактивів та подарунків.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Junior Club: Self-management & Self education
  2. Junior Club: Етика листування, або як не зіпсувати все одним листом?
  3. Junior Club: як мотивувати себе та команду під час проєкту?

Коментарі