Junior Club: Self-management & Self education

Junior Club: Self-management & Self education

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

8 листопада у рамках закритого клубу Junior Club пройшла п’ята зустріч на тему «Self-management & Self education»

Спікерка — представниця компанії GlobalLogic Надія Слюсаренко —Senior Project Manager.

Надія познайомила з компанією GlobalLogic, детально презентувала та розкрила для учасників теми комунікації в команді, вирішення конфліктів, а також як розвинути в собі навички спілкування та позбутися страху заговорити першим.

Soft Skills vs Hard Skills

У наш час увага роботодавців при виборі кандидатів зміщується з жорстких навичок на м’які. Все тому, що навчитися чомусь новому по технічній частині сьогодні набагато простіше, ніж розвинути soft skills.

Крім того, розвинені м’які навички дозволяють справити відмінне враження вже на етапі співбесіди, а також підвищать шанси отримати відмінну рекомендацію з попереднього місця роботи.

Щоб стати найбажанішим на співбесіді, а в подальшому й крутим членом команди, потрібно мати й розвивати в собі:

▪️ Комунікативні навички

▪️ Критичне мислення

▪️ Лідерські якості

▪️ Емоційний інтелект і позитивне мислення

▪️ Уміння працювати в команді

▪️ Самоорганізація

Як можна розвинути soft skills?

Soft Skills важливі не тільки на співбесіді та безпосередньо в роботі, але й у щоденних рутинах, на презентаціях, на переговорах та в цілому в повсякденному житті. Тож, їх постійно слід розвивати, аби бути самовпевненим і привабливим для себе та оточення.

Як саме можна розвивати й тренувати софти?

По-перше, це реальна практика. Не бійтеся проявляти ініціативу в роботі, в спілкуванні з колегами, а також запитувати зворотний зв’язок від них і керівництва. Таким чином, буде зрозуміло, що саме потрібно прокачувати.

Також можна згадати ситуації, коли вам доводилося робити щось, що викликало у вас дискомфорт або складності. Згадали? А тепер виділіть той навик, якого вам не вистачало в той момент. Знайдіть курс або тренінг, де зможете прокачати себе, та застосовуйте в житті.

Надія також поділилася своїми фішками вирішення конфліктних ситуацій в команді, особливостями роботи з іноземними замовниками та як вдало віднайти баланс між роботою та особистим життям.

Наприкінці зустрічі учасники отримали список корисних книжок, які мотивують з першої сторінки, а також поспілкувалися зі спікеркою на цікаві для них теми.

Ми щиро вдячні компанії GlobalLogic та Надії Слюсаренко за суперкорисну зустріч, а також усім учасникам, що доєдналися. Ви стали ще крутішими, ніж були учора, так тримати! 😉

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Pidsumky vebinaru_Open IT
  2. Open IT як працює серія безкоштовних освітніх воркшопів
  3. Знайомство з ІТ-світом, або новий сезон проєкту Open IT

Коментарі