Як пройшов IT-суботник 2022

🔥 IT-суботник 2022 в ХАІ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

21 травня 2022 року в Національному аерокосмічному університеті «ХАІ» відбувся «IT-суботник»! На заході понад 50 школярів змагалися у вирішенні задач із програмування, комп’ютерних засобів і кібербезпеки.

Спікер – Вячеслав Харченко, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки, президент Українського науково-освітнього ІТ-товариства.

Вячеслав презентував кафедру комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки, розповів про її історію і традиції, успіхи випускників, про досягнення теперішніх і гарантії для майбутніх студентів:

«Нашій кафедрі в ХАІ в жовтні буде 60 років. Ця кафедра – одна із перших кафедр програмування і обчислювальної техніки в Україні і Східній Європі. Головна наша місія – це якісно навчати, підтримувати і надихати молодь, успішно конкурувати і рухатися, навіть в умовах війни, вперед разом з індустрією, Україною і світом».

Олена Лоєнко, координаторка освітніх проектів у Kharkiv IT Cluster, розповіла школярам про перспективу побудови кар’єри в ІТ. Крім того, Олена зауважила, що ІТ-сфера активно розвивається у різні часи – попри війну айтівці не тільки не втратили роботу, а й наближають нашу перемогу, працюючи на кіберфронті:

«IT-сфера працює, вона пережила Covid-19, а зараз створено власний IT-батальйон. Обирайте перспективну нішу, де ви зможете успішно працювати за будь-яких умов»‎.

В’ячеслав Лаптєв, Директор Центру розвитку талантів компанії SoftServe розповів майбутнім ІТ-абітурієнтам про вплив воєнного стану на працевлаштування в галузі, проаналізував основні етапи складання робочого резюме, розповів, на що варто звернути першочергову увагу.

😉 ІТ – це безліч можливостей і напрямів: технологій програмування, хмарних та інтернет обчислень, вбудованих систем і комп’ютерних мереж, штучного інтелекту і віртуальної реальності. Шукайте свій напрям, а ми допоможемо реалізуватися у ньому!

Kharkiv IT Cluster бажає абітурієнтам правильно обрати майбутню професію! До зустрічі на наступних івентах!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2022

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі