Kids2IT: Екскурсія в Synergy Science Park для студентів Харківського ІТ-коледжу «ХАІ»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

19 січня відбулась екскурсія для студентів Харківського ІТ-коледжу «ХАІ» в науковому парку «Синергія». Разом зі студентами ми відвідали навчальні кабінети наукового парку «Синергія», побачили де проходять заняття з 3D-моделювання, програмування Minecraft, робототехніки.

Kрім екскурсії студентам запропонували зіграти в гру Kids2IT. Вони підійшли креативно до створення інноваційних проєктів. Діти охоче почали працювати у команді та дуже швидко розподілили професії. Завдяки цьому на презентаціях ми отримали три корисні продукти:

Smart-одяг

Проєкт першої команди. Уявіть собі одяг, головна особливість якого, що він може регулювати температуру, за допомогою датчиків та має унікальну структуру тканини, яка не дозволяє проникати пилі до тіла. Студенти розробили дизайн та презентували його нам.

Авто-човен

Унікальна розробка другої групи під назвою «5 Елемент». Цей авто-човен зроблений з ціллю комфортного пересування незалежно від місця вашого знаходження. Діти вигадали спеціальну кнопку, яка буду вбудована в авто, при натисканні якої колеса будуть ховатися та замість них висувається спеціальна подушка.

Кросівки з крокоміром

Третя група студентів презентувала кросівки з крокоміром. Ці кросівки володіють багатьма властивостями. Найголовніші з них 一 зручний дизайн, крокомір, GPS, колонка та шнурки, які не треба зав’язувати. Вартість таких кросівок 一 400$. Також діти презентували мобільний додаток, завдяки якому можна придбати ще більше функції для взуття.

Відгуки учасників гри

«Мені дуже сподобалась гра, особливо робота у команді, де кожен міг вибрати саме ту роль, яка йому до душі. Дякую команді Kharkiv IT Cluster за таку можливість», 一 ділиться враженнями Мар’яна, студентка коледжу.

Kharkiv IT Cluster пишається роботою та ідеями студентів Харківського ІТ-коледжу «ХАІ» та очікує на майбутні зустрічі!

Коментарі