IntelliStart

IntelliStart: що відомо про школу від однієї з найбільших ІТ-компаній України

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Чому і для кого Intellias запустили власну школу, яка програма навчання, хто викладає і які перспективи дає — розповідає Kharkiv IT Cluster.IntelliStart: що відомо про школу від однієї з найбільших ІТ-компаній України

Гасло школи IntelliStart: «Ти можеш – ми навчаємо. Злітаємо!». Частинка гасла «Ти можеш» говорить про повну відкритість до студентів із будь-яким бекграундом, головне — мотивація. А що ж мотивувало компанію створити власну школу?

Проблема — нестача ІТ-фахівців

Завдяки масштабному освітньому проєкту, Intellias вирішує вагому проблему ІТ-індустрії — нестачу кадрів. Підтримуючи зацікавлених у ІТ-кар’єрі людей, школа дає можливість для розвитку:

«Ми інвестуємо свою експертизу та досвід у розвиток технічних навичок і освіту молодих талантів. Це сприятиме росту ІТ-індустрії, саме тому ми вирішили створити IntelliStart».

Також IntelliStart допомагає закладам вищої освіти забезпечити практичну підготовку студентів, актуалізувати навчальні програми, провести тренінги з практикуючими спеціалістами та розвинути студентські IT-спільноти.

У чому особливість школи IntelliStart, чому саме її варто обрати для навчання?
IntelliStart дозволяє відчути атмосферу Intellias. Тут поєднуються інноваційність, бажання завжди бути на крок попереду та увага до особистості.

Чому варто обрати навчальні програми IntelliStart?

 • Максимум практики. Школа використовує підхід 70-20-10: практична робота — колаборативне навчання — формальне навчання.
 • Різнобічне навчання. До уваги береться не тільки технічна освіта, але й розвиток soft skills, які необхідні для роботи в команді.
 • Індивідуальний підхід. Студенти отримують індивідуальний фідбек від спеціалістів Intellias, які вже давно працюють в ІТ-галузі.
 • Супровід ментора. 60% команди Intellias – це професіонали рівня Senior і вище. Вони допомагають розкрити потенціал кожного студента.
 • Портфоліо. Проєкти, створені під час навчання, студенти можуть додати у своє професійне портфоліо
 • Зручний графік. Лекції проходять у будні з 18:00 до 21:00, тому їх легко поєднувати з навчанням в університеті або роботою.
 • Нетворкінг. В IntelliStart студенти познайомляться з талановитими спеціалістами та почують чимало історій про роботу великої ІТ-компанії.
 • Можливість приєднатись до команди Intellias. Найкращі випускники IntelliStart матимуть можливість долучитися до Intellias на Junior позиції.
 • Безплатне навчання. Найкращі студенти, що пройдуть відбір до IntelliStart, навчатимуться у школі безкоштовно.

Особливості методики викладання, які вирізняють школу поміж інших
Навчальні програми IntelliSart у першу чергу орієнтуються на практику та складаються з двох етапів:

 1. Bootcamp — 3-4 місяці
 2. Internship — до 3 місяців.

Bootcamp – серія tech&soft тренінгів із виконанням домашніх завдань та розробкою командних проєктів. Кожне виконане завдання супроводжується індивідуальним зворотним зв’язком від менторів. На цьому етапі онлайн заняття будуть відбуватися в режимі «наживо» у форматі презентацій, практичних занять та live coding.
Після завершення першого етапу, найкращих учасників буде запрошено на інтернатуру.

Internship — це самостійна робота над запропонованим проєктом під керівництвом ментора. Під час цього етапу учасники отримують фінансову винагороду, яка обговорюється з кожним учасником перед стартом.
Протягом обох етапів студентів будуть супроводжувати експерти Intellias, запрошені експерти, асистенти викладачів, ментори та команда L&D Intellias.

Як складали програму?

Щодо актуальності програми, то, за словами команди, це навіть не було питанням:

«Наші спеціалісти без перебільшення є крутими фахівцями та чудовими менторами для менш досвідчених колег. Ми надзвичайно раді, що велика кількість колег одразу долучилась до ініціативи і запропонувала свої ідеї щодо окремих тем програми».

Викладачі IntelliStart

Ми вирішили познайомитись із викладачами школи особисто. Кожен із них — натхненний і дуже мотивований на зміни.

Natalya-Paraniak-1 IntelliStart: що відомо про школу від однієї з найбільших ІТ-компаній України

Наталя Параняк, викладає JS basics & objects

Наталю, чому Ви вирішили викладати в IntelliStart?
— Викладання — це дуже крута можливість працювати з амбітними та надзвичайно талановитими студентами. Мені дуже приємно на душі, коли відчуваю свою приналежність до творення їхньої кар’єри, мотивую і підтримую їх у всіх починаннях».
— Що хочете дати студентам?
— Сучасні студенти здатні знаходити в інтернеті будь-яку інформацію, тому першочергово хочу надати їм перевірені актуальні знання. Також не хочеться забувати про допомогу студентам щодо їхнього подальшого росту та розвитку як спеціалістів.
— Що хочете змінити в країні?
— Освіта — головний напрямок мого долучення до змін. Я знаю, що у нас дуже класні студенти та школярі, проте, попри свій великий потенціал, не всі вони реалізують свої таланти максимально. Якщо я можу чимось допомогти їм у цьому, тоді я на 10000% розумію, що це потрібно робити.

 

Dmytro-Mezernyj-1 IntelliStart: що відомо про школу від однієї з найбільших ІТ-компаній України

Дмитро Мезерний, викладає JS async & Styles. Pre/post processors

— Дмитре, чому ви почали викладати в IntelliStart?
— Спочатку мене запросили в IntelliStart як спеціаліста з телеком-сегмента. Я проводив валідацію програми навчання згідно з потребами напрямків. У процесі виявилось, що мій досвід дозволив мені додати дещо до програми для початківців. Після цього мені запропонували доєднатись до школи у ролі лектора та пропрацювати з учнями ті речі, які я запропонував.
— Що хочете дати студентам?
— Я хочу показати студентам, що помилятися — це ок. Бо помиляються усі: джуни, мідли, сеньйори та ліди. А ще тестувальники, PM, BA… Головне мати сміливість одразу собі сказати «я схибив, шукаймо рішення», а не ховати все і закупорюватися ще глибше. Повірте, вашому ліду команді/компанії легше вчасно підказати вам рішення, ніж за тиждень з’ясувати, що все погано.

 

 

Kateryna-Pynka-2 IntelliStart: що відомо про школу від однієї з найбільших ІТ-компаній України

Катерина Пинка, викладає Git & JS functional

— Катерино, чому ви викладаєте в IntelliStart?
— Найлегший спосіб навчитись — це спробувати навчити цьому іншого. До того ж навчання відкриває багато плюсів, як от знайомство з новими людьми.
— Що хочете дати студентам?
— Розуміння, що не знати щось — не страшно! Якщо ти розумієш, що помилився / не так зрозумів щось/ або про це не чув, насправді це — унікальна нова можливість навчитись цьому.
— Що хочете змінити в країні?
— Менталітет. Найлегше думати: «я такий, тому що інші також так роблять», Але можна піти іншим шляхом. Варто пам’ятати, що ти заслуговуєш того найкращого, що є в житті. Як і кожна людина навколо тебе.

Про студентів

Відбір проходять найбільш вмотивовані:

«Ми намагаємось обирати найкращих і це нам вдається. У нас є олімпіадники з математики, є учасники ICPC (міжнародної студентської олімпіади з програмування), є учасники хакатонів, є представники студентських організацій, а також ті, хто почав програмувати в 13 років».

Особливість роботи школи зі студентами — це надати їм навички, яких вони не мають, та можливості для подальшого кар’єрного росту.

На курсах студенти удосконалюють знання з програмування, освоюють прикладні IT-інструменти та актуальні методології, отримують практичний досвід та розвивають свій потенціал для успішного старту їхнього кар’єрного шляху.students-at-Lviv-Intellias-office-2 IntelliStart: що відомо про школу від однієї з найбільших ІТ-компаній України

На що очікувати випускникам школи?

На найкращих студентів очікує інтернатура у компанії Intellias під менторством експертів. Усі учасники, які успішно пройдуть навчальну частину, отримають сертифікат про проходження навчання.

Kharkiv IT Cluster вітає Intellias з успішним запуском школи та бажає продуктивного розвитку ІТ в регіоні!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. Intellias
 2. PMBOK Guide
 3. Як створити міжнародну конференцію за місяць під час війни

Коментарі