hard-skills-exam-provedeno

Hard Skills Exam: проведено сертифікаційне тестування Junior-фахівців

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

9 січня успішно відбулося сертифікаційне тестування від Kharkiv IT Cluster — Hard Skills Exam з напряму Manual QA.

Іспит зібрав разом талановитих початківців ІТ-сфери й надав їм унікальну можливість оцінити свої знання й навички, а також отримати сертифікати, які підтверджують їхні компетентності.

Що таке сертифікаційне тестування Hard Skills Exam?

Hard Skills Exam — це проєктна ініціатива Kharkiv IT Cluster, сертифікаційне тестування, розроблене на основі матриць компетентностей Skills Matrix. Цей інструмент дозволяє початківцям визначити рівень готовності до кар’єри в ІТ-галузі. Hard Skills Exam є не лише інструментом вимірювання навичок, а й платформою для отримання зворотного зв’язку щодо рівня підготовки молодих фахівців ІТ-галузі. Такий підхід підкреслює важливість покращення навчальних програм у закладах неформальної освіти, ЗВО й коледжах. Співпраця між закладами ІТ-освіти й бізнесом сприяє синхронізації вимог, які висувають сучасні ІТ-компанії до початківців рівня Junior і Trainee, зі знаннями й навичками, які опановують сучасні ІТ-студенти.

Тестова система Hard Skills Exam  розроблена ІТ-компанією Raccoon Gang, і є важливим інструментом для оцінки й розвитку ІТ-компетентностей. Проєкт сертифікаційного тестування є розвитком однойменної ініціативи від ГО «Портал у безперервне навчання “СуХаРі”».

Дякуємо експертам з ІТ-компаній – Євгену Чверткову, Head of Education department at Artjoker software та Ганні Масляній, Senior QA Engineer at InfoPulse за допомогу в розробці й оцінці тестових питань. Наразі сертифікаційне тестування проводиться за актуальними напрямами сучасного ринку працi: Manual QA та JavaScript.

Як проходило сертифікаційне тестування?

Учасниками першого сертифікаційного тестування стали 22 фахівця-початківця.

Тестування відбулося в атмосфері зосередженості й зацікавленості. Після успішного проходження тестування система автоматично згенерувала сертифікати, які вказують на рівень компетентностей учасників згідно з матрицею скілів. Понад 18% учасників склали іспит на високий рiвень, ще 18% студентів – показали середній рівень знань. Кожен учасник отримав фідбек у вигляді оцінок по розділам, які відповідають матриці скілів.

Спільнота Kharkiv IT Cluster висловлює подяку всім учасникам за активну участь і зазначає, що найближчим часом готується до запуску тестування з напряму JavaScript. Це відкриває нові можливості для тих, хто має бажання оцінити свої знання й отримати сертифікат, який підтвердить свої IT-компетентності.

Не пропусти свій шанс зареєструватися на наступні сертифікаційні тестування Hard Skills Exam, оціни свій рівень знань та отримай сертифікат, який стане ключем до успішної кар’єри в ІТ-індустрії.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/sR4euL7kNWgyrPQVA

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. hard-skills-exam-javascript
  2. hard-skills-exam-sertificat-test
  3. skill-matrix-klyuch-do-uspishnoyi-karyery-v-it-dlya-junior-ta-trainee-kandydativ
  4. skills-matrix-portret-pochatkivtsya-v-it

Коментарі