hard-skills-exam-javascript

Hard Skills Exam: запрошуємо на сертифікаційне тестування з JavaScript

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Шукаєш можливість оцінити свій рівень знань і підготуватися до старту кар’єри в ІТ? 

Kharkiv IT Cluster запрошує тебе взяти участь у сертифікаційному тестуванні Hard Skills Exam з JavaScript!

Що це за тестування й чому воно важливе для тебе?

Hard Skills Exam — це сертифікаційне тестування, створене на основі матриць компетентностей Skill Matrix. Тестування дозволяє оцінити рівень готовності до старту кар’єри в ІТ галузі. Якщо ти хочеш визначити свою готовність до старту кар`єри JavaScript-розробника, це чудовий шанс визначити свої сильні й слабкі сторони, а також отримати сертифікат, який підтвердить твої IT-компетентності. 

Систему тестування Hard Skills Exam розроблено ІТ-компанією Raccoon Gang, і вона є ключовим інструментом для оцінки ІТ-компетентностей і побудови подальшого плану професійного зростання. Проєкт сертифікаційного тестування — це еволюція ініціативи, яку започатковано ГО «Портал у безперервне навчання “СуХаРі”».

Що нового в тестуванні з JavaScript?

Оновлені й затверджені ІТ-компаніями роботодавцями матриці компетентностей Skill Matrix готові допомогти тобі в оцінці твоєї підготовки. Перелік тестових питань повністю відповідає матриці компетентностей JavaScript, тож ти маєш готову «дорожню карту» підготовки до тестування й подальшого старту кар’єри. 

Команда Kharkiv IT Cluster спільно з експертами від ІТ-компаній – Євгеном Чвертковим, Head of Education department at Artjoker Software та Ганною Масляною, Senior QA Engineer at InfoPulse вкладають зусилля, щоб забезпечити найякісніше тестування. 

Коли відбудеться тестування?

Перше сертифікаційне тестування з JavaScript відбудеться вже 1 лютого. Це твій шанс безкоштовно перевірити свої знання й отримати сертифікат, який буде свідчити про твої вміння й готовність до роботи в ІТ.

Як взяти участь?

Зареєструватися на тестування Hard Skills Exam — легко! 

Заповни реєстраційну форму, отримай на пошту запрошення на проходження пробного тестування на нашій платформі. Після успішного проходження тестування, ти отримаєш сертифікат, який стане твоїм ключем до світу можливостей в ІТ.

Не пропусти свій шанс стати частиною ІТ-спільноти й підтвердити навички на Hard Skills Exam із JavaScript. Реєструйся вже зараз та розпочни свій шлях до успіху в ІТ-галузі!

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/sR4euL7kNWgyrPQVA

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. hard-skills-exam-provedeno
  2. hard-skills-exam-sertificat-test
  3. skills-matrix-portret-pochatkivtsya-v-it

Коментарі