skills-matrix-portret-pochatkivtsya-v-it

Skills Matrix: портрет початківця в ІТ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Завершення року — це не лише час свят, а й ідеальна нагода для підбиття підсумків та оцінки досягнень. Це час для важливого самоаналізу й визначення нових цілей на майбутнє. Для всіх, хто прагне розпочати свій кар’єрний шлях в ІТ-сфері, цей період стає особливо важливим. 

 Skills Matrix від Kharkiv IT Cluster

Матриці компетентностей Skills Matrix — це перелік знань, умінь і навичок, які необхідні початківцю для успішного старту ІТ-кар’єри. 

Цього року Харківський ІТ Кластер оновив і затвердив 10 найактуальніших матриць скілів із залученням 15 ІТ-компаній: Akvelon, APIBEST, ArtJoker, Avenga, CHI SOFTWARE UKRAINE, Cre8 Team, Dysnix, G5 Entertainment, Intellias, IT-Jim, Knubisoft, Seven Pro, Telesens, SoftServe, Viseven.

Запрошуємо всіх охочих оцінити свої знання й навички за допомогою оновлених матриць компетентностей з напрямів, які є найбільш актуальними на сучасному ринку праці.

Переглянь та оцініть свої скіли, щоб визначити сильні й слабкі сторони, зрозуміти свою готовність до нових викликів.

Натискай на напрям, який тебе цікавить: QA, JavaScript, Python, Java, Графічний дизайн, UI/UX, Project Manager, 3d-artist, DevOps, Кібербезпека

Фахівці молодшого професійного рівня можуть використовувати цей інструмент для того, щоб краще розуміти, в яких питаннях вони вже достатньо кваліфіковані, а також на яких напрямах слід зосередитись для подальшого кар’єрного зростання. 

Освіта в ІТ сфері — це постійний процес. Нехай кінець року стане не лише часом відпочинку, але й можливістю зростання й розвитку. Перевір свої скіли, оціни можливості й готуйся до нових викликів, які принесе наступний рік.

Забезпеч свою конкурентоспроможність на сучасному ринку праці разом зі Skills Matrix від Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. hard-skills-exam-javascript
  2. skill-matrix-onovlennya-matryts-kompetentnostej-junior-fahivtsiv
  3. skill-matrix-matrytsi-kompetentnostej-onovleno
  4. skill-matrix-klyuch-do-uspishnoyi-karyery-v-it-dlya-junior-ta-trainee-kandydativ

Коментарі