GlobalLogic

Гуляйте та заробляйте: GlobalLogic пропонує українцям за кордоном долучитися до оновлення цифрових мап

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Одна з найбільших IT-компаній в Україні, GlobalLogic, залучає українців за кордоном до оновлення цифрових мап. Досвід в ІТ не обов’язковий. Головна задача: відвідувати місця та оновлювати інформацію про них на мапах.

GlobalLogic відкриває нові можливості для українців за кордоном. Усе, що потрібно робити, — прогулюватись містом і відвідувати певні місця за маршрутом. Щоб виконати проєктне завдання та отримати гонорар — достатньо мати смартфон та ФОП для укладення контракту. Проєкт буде особливо цікавий початківцям, які б хотіли отримати свій перший досвід у сфері інформаційних технологій.

Від початку проєкту було доступно 8 країн та понад 50 міст.

Актуальний сьогодні перелік локацій, де шукають пішоходів, виглядає так:

  • Туреччина — Бурса, Ізмір, Кайсері
  • Італія — Таранто, Венеція
  • Франція — Район Ла-Боль
  • Іспанія — Бадахос, Толедо, Віго, а також маршрут від Картахени до Кастельйон-де-ла-Плана
  • Польща — Ланьцут

Детальніші умови та постійні оновлення переліку країн та міст можна дізнатись на сайті компанії.

“Зазвичай ми шукаємо досвідчених інженерів, проте до цього проєкту може долучитись людина без досвіду, – говорить Володимир Дейнека, консультант з People Development у GlobalLogic, – наша компанія надає своїм замовникам сервіс повного циклу, від збору та аналітики контенту до створення високотехнологічних рішень. Для цього, контент-відділ час від часу залучає до співпраці найрізноманітніших експертів: знавців мандаринської мови, експертів з хокею чи, як зараз, пішоходів зі смартфонами.”


Про компанію GlobalLogic

GlobalLogic (www.globallogic.com) — лідер у сфері цифрової інженерії. Ми допомагаємо провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, ми допомагаємо нашим клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Ми ділимося нашою глибокою експертизою з клієнтами у сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, промисловості, медіа й розваг, напівпровідників і технологій. GlobalLogic — компанія групи Hitachi, що входить до складу Hitachi, Ltd. Ми розвиваємо соціальні інновації за допомогою даних і технологій, щоб підвищувати якість життя людей у всьому світі.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. досвід GlobalLogic
  2. GlobalLogic
  3. Скільки часу айтівці приділяють навчанню та що їх мотивує — дослідження GlobalLogic

Коментарі