як взаємодіяти зі співробітниками

Етика взаємодії з підлеглими під час карантину

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Віддалений режим це неймовірний челендж не лише для співробітників, а й для менеджерів, які тим чи іншим чином мають керувати роботою своїх підлеглих.

Kharkiv IT Cluster ділиться своїм досвідом роботи в online-режимі. Будь готовий у цьому тексті ти впізнаєш своїх колег!

Пропонуємо переглянути декілька типів віддаленого співробітника та поради до якісної взаємодії з ними.

Slow-guys

Slow-guys можуть якісно виконати завдання. Проте поняття часу для них досить розтяжне.

Недоліки

Вони не знають що таке «дедлайн» та часто забувають про старт мітингу. Їм байдуже на запізнення, адже «…якщо сроки горять нічого страшного!».

Як з ними працювати?

Допомагайте їм керувати часом, використовуйте CRM системи та акцентуйте їхню увагу на дедлайнах. Slow-guys важливо ставити проміжні цілі та слідкувати за їх виконанням.

Енерджайзери

Енерджайзери чи не найкращі співробітники на віддаленому режимі. Вони швидко виконують свою роботу, прагнуть здати все ще до старту дедлайнів.

Недоліки

Швидко перегорають та потребують більшої уваги. Раніше втомлюються та прагнуть постійно чогось нового. Їм сумно сидіти за одною справою.

Як з ними працювати?

Більше уваги та ширша сфера діяльності! Організовуйте з енерджайзерами індивідуальні online-мітинги, давайте можливість їм бути першопроходцями у будь-якій справі та надихайте на вже начаті проєкти.

Сови

Сови не виходять із дедлайнів, вони здають їх у останню мить. Такий тип працівників виконують всі задачі доволі якісно, але…

Недоліки

Сови не знають що таке «робочий час». Вони звикли працювати у своєму режимі та намагаються підлаштувати усіх під себе. Такі працівники можуть турбувати тебе о 12 ночі, а то і пізніше.

Як з ними працювати?

Делікатно пояснювати важливість твого часу та не відповідати їм у неробочий час, без 100% необхідності. Таких колег слід попередити про свій вільний час та вихідні.

Сподіваємося, що поради Kharkiv IT Cluster тобі допоможуть діяти вправно та розумно. Свої зауваження пиши у коментарях на Facebook!

А також читай для лайфхаки від нашої команди, як проводити онлайн-мітинги!

Коментарі