Лайфхаки з онлайн-мітингів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Часи розвинених технологій наштовхують нас до онлайн-комунікацій з колегами, друзями та рідними. Це зручно. Онлайн-зустрічі вкрай спрощують нам життя, зберігають наш час та поліпшують якість постійного зв’язку.

Kharkiv IT Cluster пропонує тобі декілька порад, які допоможуть проводити такі мітинги максимально ефективно та продуктивно.

Налаштування

Перш за все, поважай час своїх опонентів. Перевір завчасно якість звуку, відео та інтернет-зв’язку. Завантаж посилання на конференцію завчасно та чекай на колег.

Візуальний вигляд

«Зустрічають за обкладинкою». Якщо ти сидиш у піжамі та в неохайному вигляді яке ставлення до тебе буде? Точно не суто ділове. Намагайся перед мітингом привести себе до ладу: вдягни охайний одяг та причепурися.

Агенда

Так само, як і при особистій зустрічі завчасно пропиши план мітингу та виділи на нього певний проміжок часу. Це допоможе спланувати час краще.

Сьогодні ми усе більше переходимо в онлайн-формат. Якщо навчитись правильно ним користуватись — заощадиш свій час та круто прокачаєш свій тайм-менеджмент.

А також читайте про те, як правильно взаємодіяти зі співробітниками під час карантину!

Коментарі