epam_pidtrymka_ukrayiny

EPAM звітує про черговий етап підтримки України

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

700 днів стійкості. EPAM звітує про черговий етап підтримки України під час повномасштабної війни

 • Підтримка захисників: нейрореабілітація для поранених та 80 автівок «Загартованої сотні» вже на фронті. ІТ-навчання для ветеранів
 • Освітні ініціативи. Навчання школярів з ЮНІСЕФ та допомога з відновленням університету в Одесі
 • Цифрове волонтерство. Проєкт «е-Черга» на запит Міністерства закордонних справ України та кіберзахист для Львівської філармонії.

epam_pidtrymka_ukrayiny_700_Days_of_war_ua-414x233 EPAM звітує про черговий етап підтримки України

Разом з країною компанія проходить перевірку на витривалість, докладаючи всіх зусиль за напрямками програми EPAM Response: гуманітарна, медична допомога українцям; підтримка освітніх ініціатив та держави. За 700 днів з моменту повномасштабного вторгнення компанія надала фінансову та цифрову допомогу Україні на суму понад 556 млн грн.

zahalna_suma_dopomohy_epam-414x414 EPAM звітує про черговий етап підтримки України

Підтримка захисників та ветеранів.

 • В рамках проєкту «Загартована сотня» на фронт передано вже 80 автівок, а також тисячі інструментів для ремонту техніки, джерела енергії, засоби зв’язку, наплічники для парамедиків, оснащена карета швидкої тощо.
 • Щомісяця компанія підтримує фінансування 5-7 персоналізованих програм нейрореабілітації поранених захисників на базі НПЦ «НОДУС».
 • Завершився перший етап програми «ІТ для ветеранів», учасники якого змогли отримати базові знання, необхідні для опанування ІТ-спеціальності. Загалом до програми долучилися 58 охочих, з них близько половини – ветерани, решта – члени родин ветеранів. З січня вони навчаються за обраним ІТ-напрямом, серед найпопулярніших – Frontend, Java, .Net.

pidtrymka_zakhysnykiv_epam-414x414 EPAM звітує про черговий етап підтримки України

Освітні ініціативи.

 • Понад 400 школярів з різних українських міст пройшли навчання за корпоративною програмою eKids у співпраці з ЮНІСЕФ та Tech StartUp School. Учасники програми змогли ознайомитися з основами програмування за унікальною методикою, розробленою волонтерами EPAM.
 • Для дітей, підопічних БФ «Мрія», створеного Юлією Паєвською, компанія передала дві тисячі павербанків для забезпечення безперебійного доступу дітей до освіти.
 • Компанія продовжує допомагати університетам з перенесенням даних в хмарне середовище AWS. Окрім того, була надана допомога Одеській політехніці з відновленням скління пошкоджених обстрілами навчальних корпусів.
 • Разом з Львівським ІТ-кластером компанія підтримала відкриття Центру ментального здоров’я у межах проєкту UNBROKEN KIDS. Тут діти та підлітки зможуть отримати фахову психологічну допомогу та пройти реабілітацію.

osvitni_initsiatyvy_epam-414x414 EPAM звітує про черговий етап підтримки України

Цифрове волонтерство.

 • На запит Міністерства закордонних справ України волонтери EPAM розробили та впровадили якісні зміни у роботу системи електронної черги (Е-Черга), яка забезпечує онлайн-запис до українських консульств і запобігає шахрайству. Була проведена повна перевірка системи безпеки, внесені відповідні оновлення зовнішнього порталу E-Черги. Відтепер портал оптимізований для використання на мобільних пристроях і планшетах, має англомовний інтерфейс та пройшов редизайн з врахуванням затверджених UI/UX рекомендацій порталу ДІЯ. До роботи були залучені 10 спеціалістів компанії.
 • Зусиллями семи волонтерів EPAM було відновлено офіційний сайт Львівської філармонії, зокрема через загрози кібератак.

Tsyfrove_volonterstvo_epam-414x414 EPAM звітує про черговий етап підтримки України

На сьогодні в компанії реалізовано майже 30 проєктів цифрового волонтерства на користь держави та громадських організацій з моменту повномасштабного вторгнення. Загалом спільнота ІТ-волонтерів об’єднує 350 фахівців EPAM. Вони продовжують працювати над масштабними проєктами на зразок перенесення даних критичної інфраструктури українських університетів в хмарне середовище AWS, який триває вже понад 1,5 роки. І також створюють нові, потрібні для країни цифрові рішення.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. epam_press_release_ua_web
 2. epam_peredaye_na_open_source_dial
 3. 109437

Коментарі