epam_peredaye_na_open_source_dial

EPAM передає на Open Source платформу DIAL на базі ШІ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Платформа оркестрування DIAL на базі ШІ з відкритим кодом дозволить бізнесам пришвидшити експерименти та інновації із загальнодоступними та власними великими мовними моделями (LLM), з додатками на основі ШІ та індивідуальними розширеннями.

EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідна компанія з постачання послуг цифрової трансформації та розробки продуктів, оголосила про надання доступу до відкритого коду своєї платформи DIAL на базі штучного інтелекту, мультимодального рішення, не прив’язаного до певної моделі. Воно дозволяє розробникам розбудовувати на основі існуючої моделі власні рішення — створювати додатки, експериментувати із новими прикладами використання та розвивати інноваційні розробки.

Нова платформа на основі ШІ — це рішення з надзвичайно високим рівнем адаптивності, розроблене з урахуванням інтересів спільноти розробників, яке дозволяє широке застосування у різних галузях. Сьогодні EPAM використовує платформу в більш ніж 500 різних випадків, спрощуючи взаємодію між різними програмними додатками, розробленими різними постачальниками, і покращуючи сумісність та користувацький досвід для кінцевих користувачів.

«Платформа DIAL на базі ШІ з Open Source є комплексним рішенням, яке розробили для зручності виконання різних задач в сферах управління, нагляду та уніфікації корпоративних екосистем, вибудованих навколо LLM, що складається із засобів адаптації моделей, інструментів і додатків на основі LLM”, — сказала Елейна Шехтер, директорка відділу маркетингу та стратегування в EPAM. “Миттєва готовність платформи до застосування є свідченням її практичного потенціалу використання в реальному світі, а її функції моніторингу та усунення несправностей роблять її комплексним рішенням для розробників, які працюють з API, користувацькими інтерфейсами та застосунками, що використовують штучний інтелект, оснований на великих мовних моделях (LLM)»

Платформа DIAL від EPAM, розроблена згідно з дозвільною ліцензією Apache 2.0, має на меті сприяти взаємовигідному розвитку та масштабному поширенню і ужитку. Модель платформи з відкритим кодом заохочує спільноти до співпраці, підтримує як відкрите, так і комерційне використання, надає ясність з правової точки зору, дозволяє створювати похідні роботи та відповідає принципам відкритого коду. Гнучкість моделі сприяє інноваціям, забезпечуючи стабільність завдяки постійному обслуговуванню та оновленням різними учасниками. Платформа є повністю контейнерізованою та готовою до Kubernetes, має робочі розгортання з усіма основними публічними хмарними провайдерами.

«Запуск нашої платформи DIAL на базі ШІ з відкритим кодом підкреслює наше постійне прагнення створювати передовий за рівнем розвитку цифровий ландшафт з інноваціями, що мають відкритий код», — сказав Ілля Горелік, керівник лабораторії EPAM Reliable AI Lab. «Відкритий вихідний код DIAL від EPAM сприятиме співпраці всередині спільноти розробників, оскільки заохочує докладати зусиль та полегшує застосування платформи в різних проєктах і галузях. Вдавшись до відкритого коду, ми віримо, що розширення доступу до інноваційних технологій штучного інтелекту принесе користь як розробникам, так і кінцевим користувачам».

У серпні 2023 року EPAM запустив платформу оркестрування DIAL на основі штучного інтелекту, яка поєднує в собі потужність LLM із детермінованим кодом, щоб запропонувати безпечне робоче середовище штучного інтелекту, яке можна легко масштабувати та налаштовувати для оптимізації та покращення бізнес-рішень на основі штучного інтелекту.

Однією з перших комерційно розгорнутих на DIAL програм є StatGPT від EPAM. Цей проєкт завдячує покращенням доступності рішень на базі LLM у галузі. Створений компанією EPAM на основі платформ EPAM DIAL і QuantHub, StatGPT був спеціально розроблений для автоматизації генерації запитів SDMX (обмін статистичними даними та метаданими) завдяки використанню можливостей LLM. У жовтні 2023 року, на 9-й щорічній глобальній конференції SDMX у Манамі, Бахрейн, фахівці EPAM спільно із професіоналами галузі продемонстрували, як можна користуватися SDMX.

Дізнатися більше про платформу DIAL на основі ШІ, з відкритим вихідним кодом, можна на www.epam-rail.com/open-source.

Ще більше можна прочитати про авангардні рішення з ШІ, які генерує ЕРАМ, а також діапазон послуг консультування, що надає компанія, на www.epam.com/services/artificial-intelligence.


EPAM Systems:

Починаючи з 1993 року, EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) використовує свій передовий досвід у галузі розробки програмного забезпечення, щоб стати провідним глобальним постачальником послуг цифрової трансформації – виступаючи лідером у галузі розробки цифрових і фізичних продуктів, а також послуг з розробки цифрових платформ. Завдяки своїй інноваційній стратегії, інтегрованим консультаційним, консалтинговим і проєктним можливостям, а також унікальній «інженерній ДНК», гібридні команди EPAM, які працюють по всьому світу, допомагають зробити майбутнє реальним для клієнтів і спільнот, створюючи кращі корпоративні, освітні та медичні платформи, які об’єднують людей, оптимізуючи досвід і покращуючи життя людей. У 2021 році EPAM було включено до S&P 500 і внесено до списку компаній Forbes Global 2000.
Глобальні міждисциплінарні команди EPAM, які журнал Newsweek визначив як найулюбленіші робочі місця у 2021, 2022 та 2023 роках, обслуговують клієнтів у понад 50 країнах на шести континентах. Як визнаний лідер, компанія EPAM входить до 15 найкращих компаній у сфері інформаційних технологій у рейтингу Fortune 1000 і чотири рази вона отримала перше місце як найкраща компанія з інформаційних технологій у списку Fortune «100 компаній, які зростають найшвидше». EPAM також входить до списку 25 найбільших світових агентських компаній за версією Ad Age протягом трьох років поспіль, а Consulting Magazine відвів EPAM Continuum перше місце у рейтингу «20 компаній, які зростають найшвидше».
Дізнайтеся більше на www.epam.com та стежте за нами на Twitter і LinkedIn.

Прогнозні заяви

Цей пресреліз містить оцінки та заяви, які можуть являти собою прогнозні заяви, зроблені відповідно до положень про «безпечну гавань» Закону про реформу судових процесів щодо приватних цінних паперів 1995 року, точність яких обов’язково залежить від ризиків, невизначеності та припущень щодо майбутніх подій, які можуть виявитися неточними. Наші оцінки та прогнозні заяви в основному базуються на наших поточних очікуваннях і оцінках майбутніх подій і тенденцій, які впливають або можуть вплинути на наш бізнес і операції. Ці заяви можуть включати такі слова, як «може», «буде», «повинно», «вважаємо», «очікуємо», «передбачати», «має намір», «планувати», «оцінюємо» або подібні вирази. Ці майбутні події та тенденції можуть стосуватися, серед іншого, подій, пов’язаних з війною в Україні, політичних і громадянських заворушень або військових дій у регіонах, де ми ведемо бізнес і працюємо, подій, пов’язаних з COVID-19, і впливу, який вони можуть мати на наші доходи, діяльність, доступ до капіталу, прибутковість і попит клієнтів. Інші фактори, які можуть спричинити суттєві відмінності фактичних результатів від висловлених або припущених, включають загальні економічні умови, фактори ризику, обговорені в останньому річному звіті Компанії за формою 10-K, і фактори, обговорені в квартальних звітах Компанії за формою 10-Q, зокрема під заголовками «Обговорення та аналіз керівництвом фінансового стану та результатів операцій» і «Фактори ризику» та інші документи, подані до Комісії з цінних паперів і бірж. Хоча ми вважаємо, що ці оцінки та прогнозні заяви засновані на обґрунтованих припущеннях, на них мають вплив певні ризики і невизначеності, і зроблені вони на основі інформації, яка доступна нам на цей момент. EPAM не бере на себе жодних зобов’язань оновлювати чи переглядати будь-які прогнозні заяви внаслідок появи нової інформації, майбутніх подій чи іншим чином, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством про цінні папери.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. epam_press_release_ua_web
  2. «Загартовані серця» та EPAM Україна збирають на 100 автомобілів для сил оборони
  3. ІТ-компанія EPAM запускають освітні програми “ІТ для ветеранів та їх родин”

Коментарі