109437

Tech Edu Up: супервізія програм від Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Індустрія інформаційних технологій є однією з найбільш динамічних та швидкозмінних галузей, і, як відомо, освіта в цьому секторі вимагає постійного вдосконалення та адаптації до нових технологічних викликів. У світлі цього, Kharkiv IT Cluster продовжує свою ключову ініціативу – Tech Edu Up, спрямовану на підвищення якості ІТ-освіти.

Проєкт Tech Edu Up: рецензування ОПП/ОНП

Tech Edu Up є амбіційним проєктом, який охоплює понад 200 освітньо-професійних та наукових програм, що знаходяться під супервізією Kharkiv IT Cluster. Зокрема, у 2023 році, було проведено перегляд та рецензування 26 освітньо-професійних програм ІТ-компаніями Kharkiv IT Cluster, що сприяє їхній відповідності сучасним вимогам та стандартам ІТ-індустрії.

Активна участь ЗВО/коледжів та співпраця із закладами освіти

Kharkiv IT Cluster виступає ключовим стейкхолдером для закладів освіти, які готують майбутніх спеціалістів в ІТ-галузі. У 2023 році Kharkiv IT Cluster взяв участь в п’яти акредитаціях провідних вищих навчальних закладів, а саме, ХНУРЕ, ХАІ, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Полтавській політехніці, Полтавському університеті економіки та торгівлі, що підкреслює серйозність зобов’язань Kharkiv IT Cluster щодо вдосконалення ІТ-освіти.

Оновлений підхід до рецензування програм

В рамках проєкту Tech Edu Up впроваджено новий алгоритм рецензування, який дозволяє покращити якість навчання та відповідність програм до потреб ринку праці. Три провідні вищі навчальні заклади (Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця, Харківський національний університет радіоелектроніки, Сумський державний університет), вже отримали рецензії від Kharkiv IT Cluster, що дозволило їм адаптувати свої програми до сучасних вимог ІТ-галузі.

Студенти в центрі уваги: участь в проєктах та практика

Більше ніж 3000 студентів, які здобувають освіту за оновленими програмами, активно беруть участь у проєктах Kharkiv IT Cluster, таких як OpenIT, Junior Club, Boot Camp, Guest Edu, Hard Skill Exam та успішно проходять практику на базі Кластера. Це дозволяє студентам отримувати практичні знання та навички, необхідні для успішної кар’єри в ІТ.

Широке партнерство та підтримка ІТ-галузі

Kharkiv IT Cluster виражає подяку компаніям SoftServe, EPAM, Sigma Sowtware, Grid Dynamics за їхню активну участь у проєкті Tech Edu Up. Це партнерство визначає нові стандарти в якості ІТ-освіти та допомагає розвивати ІТ-спільноту в Україні та світі.

Запрошення до співпраці

Проєкт Tech Edu Up відкритий для ЗВО та коледжів, які бажають покращити якість своєї технічної освіти. Запрошуємо всіх зацікавлених надсилати заявки на рецензування освітніх програм за допомогою форми-заявки 👉 https://forms.gle/d5AgjNEtkwMyANkQ6

Tech Edu Up: змінимо майбутнє разом!

Щоб отримувати останні новини, приєднуйтеся до нашого Телеграм-чату професійного ком’юніті 👉 https://t.me/+M7aTidCCZBQxMzY6

З питаннями співпраці звертайтеся до менеджера проєкту: 📩education3@it-kharkiv.comМарія Рудинська

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Tech Edu Up: Kharkiv IT Cluster рекомендує освітню програму «Інформатика» в СумДУ
  2. ХНУРЕ & Sigma Software: адаптація освітніх програм до сучасних потреб ІТ індустрії
  3. tech-edu-up-aktualizatsiya-osvitno-profesijnyh-program-v-universytetah-partnerah

Коментарі