EdTech CommunITy: перша зустріч у 2023 році зустріч

EdTech CommunITy: перша зустріч у 2023 році

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

22 лютого Kharkiv IT Cluster провів першу у 2023 році зустріч EdTech CommunITy. Під час зустрічі обговорили участь освітніх компаній у проєкті «IT Generations». Освітні компанії поділилися успішними кейсами під час участі в проєкті, спільно обговорили долю учасників та можливості для них.

Участь у зустрічі взяли представники компаній Hillel IT School, GoIT, SOURCE iT, A-Level, Avenga Academy, Lemon School, Telesens Academy, які поділилися думками та фідбеками щодо участі в проєкті IT Generations.

ІТ Generation — це проєкт Міністерства цифрової трансформації у межах якого українці мали змогу безоплатно пройти навчання та отримати професію у сфері IT.

Операційна підтримка IT Generation здійснюється у співпраці з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та за технічної підтримки Проєкту ПРООН «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні».

«Наша освітня компанія SOURCE iT пишається участю в проєкті. Хочемо висловити особливу вдячність Kharkiv IT Cluster за підтримку й допомогу під час подачі заявки. На першому етапі ми отримали багато заявок від учасників, це демонструє зацікавленість ІТ українцями. Великим плюсом і гордістю для нас є те, що наші випускники вже отримали роботу в ІТ-компаніях», — поділилися враженням Оксана Портянкіна, Co-founder SOURCE iT.

Kharkiv IT Cluster дякує освітнім компаніям-мемберам за залученість у роботу ком’юніті, продовжуємо тримати пульс у напрямку ІТ-освіти! З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. банер для публікації
  2. EdTech CommunITy
  3. SOURCE_iT

Коментарі