Ecomobility Summer 2.0

Крути педалі та допомагай ЗСУ разом з Intellias

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Intellias запрошує ІТ спільноту долучитися до щорічного проєкту Ecomobility Summer 2.0 – серії велосипедних подій, цікавих лекцій та дискусій, яка має на меті розвиток екологічного транспорту та допомогу українській армії. Цього року Екомобільне Літо значно розширює свої кордони. Доєднатись до різноманітних офлайн та онлайн активностей можна в Україні, Польщі та інших країнах Європи.

Кожен учасник проєкту зможе взяти участь у зборі коштів на електробайки для ЗСУ! Цей екологічний транспорт необхідний українським захисникам і захисницям, аби виконувати важливі завдання на фронті й залишатись непоміченими.

Зробити благодійний внесок можна за цим посиланням або долучившись до Ecomobility Challenge. Його суть полягає в тому, щоб разом із командою однодумців накрутити або находити 20 000 кілометрів. Щойно ціль буде досягнуто, Intellias передасть ще 3 додаткові електробайки українській армії.

«В Intellias ми прагнемо побудувати синергетичну спільноту, де кожен бере відповідальність за себе, суспільство та планету в цілому. Ми завжди приділяли багато уваги розвитку сталої мобільності, адже хочемо, щоб у майбутньому наші міста були чистими й екологічними. Втім, цього року майбутнє наших міст і країни загалом опинилось під загрозою. Від початку повномасштабного російського вторгнення Intellias активно допомагає українській армії. Екомобільне літо – не вийняток. У цьому проєкті ми прагнемо поєднати одразу три важливі цілі – підтримати нашу армію, яка боронить Україну, підтримати розвиток екологічного транспорту та підтримати своє ментальні здоров’я. Долучайтесь!», закликає Віталій Седлер, СЕО та співзасновник компанії Intellias.

Окрім Ecomobility Challenge, програма проєкту Ecomobility Summer 2.0. передбачає різноманітні активності, спрямовані на зміцнення фізичного та психічного здоров’я, відновлення соціальних зв’язків та розвиток сталої мобільності. Розпочинається проєкт з Велошколи, де в форматі онлайн-трансляції усі охочу зможуть пригадати або вивчити основні правила дорожнього руху для велосипедистів . Для участі необхідно зареєструватись на сайті проєкту.

Після онлайн Велошколи у Львові відбудуться дитячі перегони “Дивогонка”. Вони складатимуться з полоси перешкод та розважальних активностей для дітей. Крім того, планується організація заняття з йоги для велосипедистів, де досвідчений інструктор розповість про корисні справи для спини й ніг.

Серія велосипедних подій відбудеться і у Кракові. 20-21 серпня Intellias запрошує всіх охочих на краківський Арт-Пікнік, де ви зможете переглянути короткометражні фільми про сталу мобільність, перевірити свій велосипед на технічній станції та взяти участь в інших, цікавих і корисних заходах.

Частина подій Екомобільного літа 2.0 буде доступна онлайн. Ознайомитись з повним переліком активностей можна за посиланням.

Компанія Intellias вже кілька років поспіль поширює ідеї екомобільності: заохочує використовувати електромобілі та велосипеди. Ми підтримуємо велорух в компанії на стратегічному рівні. Саме тому нас двічі визнавали «Велопрацедавцем року».

В 2021 році близько 400 спеціалістів та спеціалісток Intellias взяли участь у тематичних активностях проєкту Екомобільне літо — кінопоказі, освітніх лекціях, велоекскурсіях тощо. Загальне охоплення ініціативи у соціальних мережах перевищило 100 000 користувачів. А 5 амбасадорів проєкту з 5 міст України увесь літній період використовували велосипед, як основний вид транспорту.

Intellias планує й надалі розвивати сталу мобільність в містах. Таким чином, ми робимо внесок у досягнення Глобальної цілі ООН №11 «Сталий розвиток міст і громад».

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує 2600 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Україні, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії та Індії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes та EY Ukraine. Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias відкриває офіси в Португалії та Іспанії та продовжує наймати в Україні
  2. Intellias представив Звіт зі сталого розвитку за 2021 рік
  3. Intellias
  4. офіс компанії Intellias. друге місце
  5. PMBOK Guide

Коментарі