офіс компанії Intellias. друге місце

Project Management Office компанії Intellias визнано одним з найкращих в Україні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Project Management Office (PMO) ІТ компанії Intellias посів друге місце у рейтингу найкращих проєктних офісів України за версією українського представництва міжнародної організації Project Management Institute (PMI). Рейтинг було складено за підтримки міжнародної організації PMO Global Alliance (PMOGA).

«Ми маємо екосистему, яка складається з бібліотеки процесів, метрик, системи оцінки та розвитку Delivery менеджерів, системи оцінки рівня зрілості проєктів і безперервного покращення якості процесів Delivery. Все це допомагає Intellias підтримувати високий рівень якості та реалізовувати стратегію “moving up the value chain”. У центрі цієї системи, звичайно, перебувають професіонали з Delivery менеджменту та РМО, завдяки яким ми досягли цього успіху”, — Олексій Шебанов, Director, Head of PMO в Intellias.

Оцінка діяльності проєктних офісів проходила в два етапи. На першому етапі національне журі, яке складалось з 15 професійних та незалежних експертів, оцінювало анонімні анкети компаній. Зокрема виставляли бали за наступними критеріями: шлях PMO, клієнтській сервіс, найкращі практики, інновації, формування і розвиток спільноти, генерація цінностей, розвиток компетенцій. На основі наявних даних, національне журі визначало трійку лідерів. На другому етапі до формування рейтингу долучалось міжнародне журі, яке оцінювало проєктні офіси трійки лідерів.

«Вітаємо команду РМО та компанію Intellias із другою позицією у Рейтингу кращих проєктних офісів України — PMO UA Awards 2021. Бажаємо, по-перше, витримки та натхнення задля перемоги, по-друге, успішного досягнення цілей розвитку проєктної культури у компанії!», — Сергій Чекалов, глава журі PMO UA AWARDS 2021.

Проєктний офіс Intellias вже багато років демонструє ефективну та злагоджену роботу. РМО консультанти та Delivery менеджери змогли побудувати низку критично важливих процесів і систем, які приносять цінність клієнтам і забезпечують високий рівень якості сервісів Intellias.

***

Про Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2500 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані в Польщі, Україні та Хорватії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. ні. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Ukraine. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».

Про PMI

PMI – найпотужніша неприбуткова міжнародна професійна організація з проєктного менеджменту, яка обслуговує понад 2,9 млн професіоналів та налічує понад 600 000 членів у 214 країнах світу. Штаб-квартира знаходиться у НьютаунСквер, штат Пенсильванія, Сполучені Штати Америки.

 

Рекомендовані матеріали

  1. Intellias відкриває офіси в Португалії та Іспанії та продовжує наймати в Україні
  2. Intellias представив Звіт зі сталого розвитку за 2021 рік
  3. Intellias рейтинг it-компаний украины 2021
  4. Ecomobility Summer 2.0

Коментарі